Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az elso csok vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az elso csok vagy egyáltalán a csók Milyen izu a lany ajka általában milyen erzes? Storykat hallgatom : )

Figyelt kérdés

Es hány eves korban erdemes az elsonek megtortennie?

14 eves fiu vagyok együtt vagyok egy lánnyal es egyre jobban ugy erzem hogy megcsokolnam es szerintem o is. Mit tegyek?



2016. dec. 4. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen a csók? Mindig és mindenkinek másmilyen. Ha szerelmes vagy akkor bénázással együtt is szép emlék lesz.


Milyen az emberek íze? Ha evett/ivott valamit, vagy ízesített ajakbalzsamot használ akkor olyan ízű. Ha nem akkor nyál íze van, az is eltérő szokott lenni, vagy tetszik vagy nem.

2016. dec. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy a pcsaba kapcsolódik ez az örökbefogadás temakorhoz? ?????
2016. dec. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Tudod milyen egy jó pacalpörkölt? Na nem olyan. :)
2016. dec. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!