Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » BARÁT ZÓNA! Van valami tippete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BARÁT ZÓNA! Van valami tippetek? Van egy lány barátom, aki 6. osztályig osztály társam is volt, csak elköltöztek külföldre . Sokat beszélgetünk, és sajnos/nemsajnos sikerült bele esnem (de nagyon ).

Figyelt kérdés
Nem merem bevallani neki, mert egy közös ismerősünkel sikerült szintén ezt "eljátszanom" aminek az lett a vége, hogy ballagás után (akkor vallottam be neki) 5-6 hónapig nem beszéltünk, és csak bunkózott . Na de vissza térve a lányra . Ő egy nagyon szép lány, aki "belsőleg " hasonlít rám . Nagyon sok dologról ugyan az a véleményünk, ugyan azokra a helyekre szeretnénnk utazni/költözni . Stb Én viszont . én egy nem annyira szép, nem annyira álom pasi vagyok . Annyira nem vagyok marha ronda, de azért na . Elég erős ellentétek vagyunk külsőleg . Már 1-2 hete gondolkozom azon, hogy lehet be kéne vallani, mert nagyon rosszul érzem magam már egy ideje a dolog miatt de még nem vett rá az élet . Van valami ötletetek, hogy hogy történjen meg a nagy vallomás, vagy hogy próbáljam kiverni a fejemből azt, hogy bele estem? Igen hálás lennék érte ( 16/F )

2016. dec. 9. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyire gyakran találkoztok, milyen messze van az a külföld?
2016. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kb iskola szünetenként találkozunk , és Angliáig költözött
2016. dec. 9. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha távkapcsolat lenne belőle, azt nem ajánlom. Nagyon ritkán jönnek össze.

15/l

2016. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen tudom elengedni a témát , és ha minden úgy megy ahogy meg van írva , akkor suli után együtt költözünk tovább , de eddig sajnos csak mint barátok
2016. dec. 9. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!