Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érzékeltessem vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érzékeltessem vele hogy nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztálybam aki fülig szerelmes belém.

Még év elején nekem is tetszett egy kicsit de amikor elkezdett nyomulni akkor szó szerint megundorodtam tőle.Nem tudom lerázni magamról,órakon is mindig mellém ül.Elég közvetlen tipus vagyok és ő ezt persze mindjárt úgy veszi hogy nyitok felé.Nem akarok bunkó lenni vele de amit művel már kicsit sok

Kérlek normális válaszokat!

14L


2016. dec. 9. 23:32
 1/1 Camorri ***** válasza:

Legegyszerűbb megoldás ha bunkó leszel hozzá. Mond meg neki, hogy semmi esetre se lehet köztetek semmi, és ha szerencséd van akkor nem próbálkozik tovább.

Én pl még az ilyenek után is próbálkoztam, úgyhogy nincs szerencséd. Vagy elkezdesz nagyon bunkó lenni vele, vagy bizony hosszan még a nyakadon fog lógni.

20/F

2016. dec. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!