Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha mindig néztek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha mindig néztek egy lányt akkor tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliba akivel mindig nézzük egymást.Sose beszéltünk még de nekem nagyon tetszik.

2x volt az hogy igy 3mpig néztünk egymás szemébe(több időre nem is lehetett volna mert folyosón voltunk)

Ha van alkalmam és látom mindig belenézek a szemébe és általában ő is az enyémbe.



2016. dec. 10. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! Velem is ez történt, csak rosszabb esetben, mert nekem a fiu nem tetszik, de õ mindig rám néz. És aztán beis vallotta....de nem érdekelt. Ugyhogy szerintem biztos! Szolitsd meg, beszélgess vele, kérdezd meg, mert lehet hogy egymásra vártok és ugy nm lesz belõle semmi....
2016. dec. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!