Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok arról, ha egy fiú szeret animéket nézni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 20:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Imádnám.
2016. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
És együtt néznénk animéket.
2016. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Nekem kiábrándító, de ugye mindenkinek más a véleménye! Ne vedd sértésnek! Am én utálom az animét és hát ha ezt mondom a barátnőimnek, akk egyből letámadnak... úgyhogy pls ne írjátok, h milyen hülye vagyok meg ilyenek :'(
2016. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
16%
dedó
2016. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem kötelező mindenkinek szeretnie, de lehet hogy talán akadna egy anime ami neked tetszene :D Nekem mindegy hogy valaki szereti-e vagy sem, amíg nem szólja le.
2016. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
Gyerekes.
2016. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Azt ,hogy okés. Nincs ebben semmi. Ez még semmit nem árul el róla.
2016. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%
Kiábrándító
2016. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok egy anime fan, néhányba néztem csak bele miután többen odavannak értük. Sokféle van, némelyik valóban "gyerekes", de olyan is akad, aminek egész értelmes mondandója van. Általánosítani egyszerű, valami után érdeklődni már bonyolultabb... Ennyi erővel a Family Guy-ra is mondhatnánk, hogy "gyerekes", csak mert rajzolva van...

Nem gondolom, hogy probléma, ha egy fiú vagy bárki szeret animéket nézni. Csak tudjon másról is beszélni, ne legyen beszűkülve. Sajnos olyat is ismertem, aki szinte csak az animékről bírt beszélni, az ilyen emberek elől én menekülök, de lehet bármilyen téma, amit túlzásba visz valaki, mindenképp untatna... :D

18/l

2016. dec. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Általában csak unalmamban kezdek el nézni egy animét.Nem találok olyan filnet,amit megnéznék,vagy nincs kedvem végignézni egy másfél óriás filmet,elkezdek belenézni vmi animébe,elkezd érdekelni és 1-2 hét alatt végignézem.Nem vagyok fan.De már az 5.animémet nézem.Attack on Titan,Toradora,Watamote,Tokyo Ghoul,most az Elfen Lied
2016. dec. 10. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!