Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez dolog részemről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez dolog részemről?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, még nem volt komoly párkapcsolatom.

Egy ideje találkozgatok egy férfival, és többek között egyszerűen nem tudom nem érezni az illatát, még akkor is, ha nem is vagyunk együtt. Először azt hittem, valami parfüm, de legutolsó találkozáskor éppen a focipályáról jött le hozzám, és akkor is éreztem, mintha az izzadsága lenne ilyen baromi bódító.



2016. dec. 10. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó vagy rossz értelemben?
2016. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Abszolút jó.
2016. dec. 10. 23:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés??
2016. dec. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy normális-e, hogy tetszik az izzadsága.
2016. dec. 10. 23:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha taszítana a saját (parfüm és minden nélküli illata) az lenne a baj.


(Egyébként attól, hogy fociedzésről jött, gyorsan befújhatta még magát)

2016. dec. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Működik a kémia kislány. :) Normális, akihez vonzódsz, annak az izzadtsága is tetszik.
2016. dec. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Leírták már a vélményem.
2016. dec. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!