Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ha 17 éves fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ha 17 éves fiú létemre bejönnek a 30 év körüli nők is?

Figyelt kérdés

2016. dec. 15. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Nem nem ez nagyon beteg dolog, orvos latott mar?? Mióta van jelen ez a tunet? A csaladban masok is igy vannak vele mondjuk apukad is ilyen volt mert1 akkor azért van ez a súlyos betegség nálad is erre gyógyszert szoktak venni 500mgs at naponta de érted még akkor is kék a nap,pedig megpróbáltam le beszélni róla de nem halgatott rám de azért ide figyelj a 2+2 az örökreb4 lesz mert az addicio az a kémia folyamat amelyben 1 vagy több molekula mellektermek keletkezés nélkül osszekapcsolodik feltétel a többszörös kovalens kötés erről beszéltem mert ha nincs rajat egy tok akkor karcos lesz vágod?
2016. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1. azért az utolsó kérdésed után illett volna odaírnod hogy: ´´gozom sincs mirol beszéltem´´
2016. dec. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem attól tetszik valaki, hogy mi van a személyijébe születési dátumnak beleírva, hanem kőkeményen attól, hogy hogy néz ki. A 30-nál még sokkal idősebb korosztályban is vannak olyanok akikért bőven cserélné bárki a korához illőt.
2016. dec. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen,de nekem mondjuk nem jönnek be nekem.
2016. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ők jönnek be :D , de azért ne hidd, hogy túl sok esélyed van náluk, ha nem vagyok jó képű és kisportolt :D nekem szerencsére a 2. megvan az 1-es verzió meg nézőpont kérdése :D

18f

2016. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Normalis . Nekem is bejonnek :D 17F
2016. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nereida3 válasza:
Szerintem igen, mert harminc évesen nőies egy nő igazán. Ha egy fiú érettebb a koránál, akkor meg pláne nem a kislányokat keresi. Mindazonáltal várj, ha harminc leszel, akkor is a harmincasok fognak bejönni szerintem.
2016. dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Spenc2014 ***** válasza:
Tanulni se a kordbeli éretlen csajoktól tudsz, akik mellesleg szintén nem a korodbeli éretlen pasikról álmodoznak... 41F
2016. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nők mindenre képesek ám azért, hogy az öregedést eltüntessék az arcukról. 13 évet lefaragnak simán. Akkor meg miről beszélünk? Persze, hogy megtetszhet neked.


Az már egy másik kérdés lenne, ha valóban "összeaszott" arcokra vágynál... de azok semmiképp sem 30asok.

2016. dec. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Helyes válasz válasza:
Bejönnek.Na de mikor mennek ki???
2016. dec. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!