Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhuzódó első randi, meddig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhuzódó első randi, meddig menjek el? 😓

Figyelt kérdés

Na szóval kissé nehezen alakul a sráccal de a dolog nagyon megéri, mert nagyon sokat jelent nekem a kicsike☺

Szóval én csókra gondoltam de már kicsit többre is bevallom.

De egyáltalán nem vagyok "olyan" főképp hogy teljesen szűz vagyok és ő sem ilyen, sőt pont ellentéte mert képtelen ilyenekre csak úgy "gondolni".

Ez nála nagyon nehéz téma, de pont emiatt gondoltam hátha felenged és könnyebb lesz neki.

Ez eléggé olyan kapcsolat amiben nekem kell irányítani ahogy Anyukája is mondta mert ő sokszor egy kisgyermek szintjén van.

Pl; egy postát is nagyon nehezen vesz át (legtöbbször ajtót se nyit ha idegen az mert fél) és fél hogy elír számokat rajta de közben nem hülye mert igazából nagyon okos.

Szóval már ismerem eléggé, merjek többet is vagy várjak még vele?😔


2016. dec. 17. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy csók az első randin/randi után épp elegendő a többi meg majd úgyis alakul :)

Ha nem muszáj ne erőltess semmit. Maximum szavakkal jelezd neki, hogy te már késznek érzed magad bizonyos dolgokra.

2016. dec. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oksa, úgy lesz akkor. Már nagyon készül, de szerintem jól is szerveztem, minden úgy lesz, hogy biztonságban érzi majd magát😄
2016. dec. 17. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen fiú még nagyon gyerek, én biztos várnék vele, vagy hanyagolnám egy időre, amíg megérik. Nem lányhoz méltó, hogy neked kell biztonságba helyezned őt vagy neked kell irányítani. Persze mindenki más, de én ilyen kapcsolatba nem mennék bele. Az én elgondolásaim szerint a lány a gyengébbik fél, akit biztonságba kell helyezni és a férfinek kellene irányítani.
2016. dec. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Ez a fiú még nem kellően érett egy kapcsolatra, sajnálom, hogy ezt kell mondanom.

keress jobbat! Egyébként mi tetszett meg benne annyira?

2016. dec. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!