Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de nem akarok tőle semmi komoly dolgot, csak le akarnék vele feküdni. Hiába próbálkoztam minden eddigi bevállt taktikámmak, nem akar eljönni hozzám :/ Mit csináljak? 18/f

Figyelt kérdés

2016. dec. 18. 14:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Jól is teszi, hogy nem megy el egy ilyen futokalandra éhes farokhoz mint amilyen te vagy.
2016. dec. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát haver neked most csak a kezed marad :/
2016. dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%

Na most ezt a kérdést vagy azért írtad ki,mert tudtad h letoló válaszok lesznek rá,és közben röhögsz egyet.

Vagy tényleg kiv vagy mit tudnál tenni.

Ha az első lehetőség igaz, akkor hazug vagy aki próbálgatni játszadozni akar egy kicsit.

Ha a másik lehetőség az igaz akkor, egy tahó lehetsz aki ki akar játszani egy lányt. Keress magadnak egy ribizlit ő majd biztos lefekszik veled, a nor lányokat meg hagyd meg azoknak akikben talán van még egy kis megbecsülés.

2016. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 True Damage ***** válasza:
67%
Egy cigit pls meg akkor mar egy kavet is melle mert azt szeretem.
2016. dec. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Talan azert mert nem hulye veletlenul?
2016. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ó te szegény:(((

Sírjunk együtt?😢

2016. dec. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Jo nagy taho vagy oreg:D veled egy idos vagyok es nekem os van olyan lany akivel nem jonnek ossze de szivesen elvinnem egy korre de nincs pofam ezt beadni neki mert nem vagyok barom ellentetbe veled. Helyesen teszi, hogy nem megy el vele egyebkent ez a taktikazas is szegyen kb 12 evesen taktikaztam, szoval en szegyenlem magama helyetted is mert az ilyenek miatt van megbelyegezve a mai fiatalsag.
2016. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A mai fiúk tényleg ilyen bénák? Már bocs. Én is fiú vagyok, nem volt olyan csaj, akivel nem tudtam volna lefeküdni. Igaz, egyikkel se feküdtem le, mert én várom az igazit, nem úgy, mint egyesek. Mostanság tényleg az a menő, ha minnél több csajt megfektettek? 17/f
2016. dec. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%
Nektek mi bajotok van pls??? Jobb lenne ha azt hazudná magának meg másoknak is hogy szerelmes belé, együtt akar vele lenni stb.? Az úgy fairebb lenne? Képzeljétek van ilyen is hogy valaki nem akar semmi komolyat, az ő élete.
2016. dec. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, kedves 9-es, de ne akarja már egy normális lány életét tönkre tenni, csak mert az "ő élete." Ebben talán egyet érthetünk, nem?
2016. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!