Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkók a fiúk? MIÉRT?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bunkók a fiúk? MIÉRT?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, aki az elején nagyon kedvesnek tűnt. Minden nap leveleztünk meg ilyesmi. Megfogadtam magamnak, hogy nem szabad megszeretnem mert akkor könnyen összetörhet (tapasztalatból mondom, már sokszor megégettem magam ezért) Hát de ki ne szeretne belé egy kedves, aranyos, jóképű srácba?

Szinte minden nap írt, és olyan jól elbeszélgetünk. Amugy meg nagyon szégyenlős vagyok. Később képet is kért és miután látta azt mondta szép vagyok meg tetszem neki (amugy szerintem egyáltalán nem vagyok szép). És sajnos szép lassan belekeveredtem a csapdába. Ja és elfelejtettem mondani hogy ő az elején mondta hogy velem nem haverként szeretne ismerkedni. És egy idő után kezdett minél kevesebbet írni és valahogy úgy éreztem le akar rázni. De mindig avval hitegettet hogy szerett, meg hogy ilyen jó csaj mint én ritkán lehet találni. Egy időben mikor nem írt akkor én írtam neki vissza hogy mi van, meg hogy mizujs, de csak arra is gyors válaszokat adott, és olyan érzést keltett fel bennem hogy már untatom. Mostanában egyátalán nem ír. Meg egy óriási probléma az hogy nagyon messze lakunk egymástól. Tényleg ennyire unalmas vagyok? De akkor miért mondta h nagyon szeret? És mostmár azt kezdem hinni hogy mindegyik fiú ilyen bunkó 😩

Ja amugy én 16, ő meg 17 éves.



2016. dec. 18. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajj istenem.. miért kell egyből általánosítani, hogy "minden fiu bunko".

Rengeteg bunko van a lanyok kozott is

2016. dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
miért minden lány csak a nagyképű és nyomulós pasikat kedveli????
2016. dec. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
sok lány is ilyen,én lányt sose bántottam még meg de ők engem igen,egyszer majd csak találsz te is meg én is rendes párt 17/F
2016. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát még nem is találkoztatok élőben és nem is nagyon valószínű hogy rendszeresen fogtok mivel messze laktok. Akkor mit vársz mégis? Hogy lehetne ebből valami komoly?
2016. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy bunko az lehet akad par de vannak olyanok is akik nem bunkok tobbet is ismerek koztuk en is mert tudom magamrol meg masok is mondjak


Meg ne hidd azt hogy a lanyok is makulatlanok pl beszelgettem egy csajszival akirol azt hittem hogy baratok lehetunk azt csak arra ment hogy dugjunk nekem meg az nem nyero

2016. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért bunkó mert megteheti a mai lányokkal, mivel ők ezt szeretik. Én világ életemben jófej, kedves pasi voltam és egy nő se állt velem szóba, mindnek az ilyen bunkók kellenek, hát így énis azzá válok. TI nők szeretitek ezt, ezért ilyenek a pasik.
2016. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát bocs h ezt mondom de tuti h a fiúka hazudott. Az nem lehet h szeret. Ehhez nagyon fontos h találkozzatok élőben is. Csak elakarta csavarni a fejedet. Ezért nem mindig jó az internetes ismerkedés, akárki mondhat akármit.

De nem nem minden fiú ilyen bunkó, tényleg nem kell általánosítani.

2016. dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg tényleg aranyos és kedves vagyok. Mégse kellek senkinek. Te is 100% hogy visszautasítanál. De maradjanak csak nagyok az igényeid. De ne siránkozz, hogy bunkóka a fiuk. Már bocsi.
2016. dec. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7 na latod most nincs igazad mert en ugy szerettem bele egy lanyba hogy nem is lattam csak kepen aztan miutan talalkoztunk megjobban megtetszett...


Igaz ne alltalanositson itt senki

2016. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez a story van velem is..
2016. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!