Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert adja a jeleket hogyha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert adja a jeleket hogyha amugy nem lep semmit?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az eset tegnap este tortent...voltam egy fiuval hazibuliban. Egy tarsasagban voltunk barhova mentem mindig jott utannam,egesz este simogatott es beszelgettunk. Ma este megkerdeztem tole hogy miert csinalta. Probaltam kiszedni belole mert en ugy gondoltam hogy biztos azert mert tetszem neki. Allitasa szerintem nem volt (annyira) reszeg...Bennem megmozdult valami de most nem ertem, fiuk nektek volt mar hasonlo helyzetben reszetek? Lehet nem kellett volna ilyen komolyan vennem ezt az egeszet vagy egyszruen csak gyava? Osztalytarsak vagyunk egyebkent.

17/N



2016. dec. 18. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Cigánygyerek vagyok bár nem vagyok buta.
2016. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel az erovel mar normalis valaszt is adhattal volna
2016. dec. 18. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha iszik az ember bátrabb szerintem lenne nála esélyed. Jobb ha közlöd vele ,hogy te ezt félreértetted és neked ez többet jelentett. HA nem bunkó akkor nem húzza az agyad és bevall mindent, de ha egy egoista akkor örül neki ,hogy van valaki aki kajtat utána és ezt nem akarja majd eldobni magától ezért nem vall be semmit. Magamból kiindulva, én másnap összejönnék veled ha egy ilyet írnál.
2016. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Házibuli, pia, csajok, hormonok....

Le akart veled feküdni aznap este

2016. dec. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Azota beszeltem vele, allitasa szerint csak azert volt velem mert jofej vagyok...Utana meg kozolte hogy hagyjuk inkabb a temat.

Ma egesz nap hozzam se szolt a suliban,ram se nezett kb. Nagyon erdekes, en meg sosem talalkozram ilyen emberrel.

2016. dec. 19. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!