Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért néz ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért néz ennyire zavarba ejtően?

Figyelt kérdés

A mellettem lévő padban ül egy fiú,aki minden egyes órán kb. fél percenként rám néz.Az arcán nincs semmi érzelem,de néha kicsit mosolyogni szokott.Először azt hittem,hogy biztos tetszek neki,de aztán rájöttem hogy nem,mert rengeteg lány nyomul rá,nagyon sok lány barátja van,mindig valami csaj közelében van,szokott olyan képeket kitenni az internetre,hogy lefotózza a beszélgetését valami csajjal,és a becenév pl. Marcsikám,meg dilim meg bae...

Csak néha szoktunk beszélni és olyankor mindig nagyon mélyen a szemembe néz,vagy megfogjam a vállam,ilyesmik...

Szerintetek akkor most miért csinálja ezt?


2016. dec. 18. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem ez egyértelműen annak a jele, hogy tetszel neki. Hiába lóg lányokkal meg van sok lány barátja.. Attól még lehet, hogy te tetszel neki, a többi meg csak barát.
2016. dec. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt akarja, hogy te is legyél a Marcsikája.
2016. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!