Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

A mostani kapcsolatom előtt elég sok ideig húztuk egymás agyát egy sráccal,de ebből a végén több okból sem lett semmi.

Nyár elején egy buliban összefutottunk véletlen,de valahogy zavarba jöttem az egész szituációtól.

Előhozta a régi emlékeket,bókolt,megölelt,mondta hiányzok neki.

Azóta is sokszor eszembejut,hogy jó lenne vele találkozni,beszélni,de a barátom iszonyú féltékeny rá a kapcsolatunk eleje óta.


2016. dec. 19. 23:32
 1/3 anonim válasza:
Őszinte leszek, egy részben megértem a barátodat. Én is féltékeny lennék, de azt ne feledd el, hogy ebben a szituációban a te véleményed a lényeges. Ha kedved van több időt tölteni a sráccal, akkor cselekedj eszerint! A barátod pedig valószínűleg azért féltékeny, mert úgy gondolja, több van köztetek. Ezt egészen egyszerű oldani, nyugtasd meg, hogy Őt szereted és senki mást. Mert ez így van, jól gondolom?
2016. dec. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért féltékeny,mert ő volt a kapcsolatunk előtt az a fiú,aki sokat jelentett nekem és szerettem. Mégha kapcsolat nem is lett belőle. De nyár óta egyszerűen hiányzik.De igazából azt sem tudom,hogy milyen viszonyban állunk egymással. Persze 'barátként',de azért neki is voltak fura elszólásai,tettei azon az estén.

De másik oldalról pedig szeretem a barátom már elég hosszú ideje és nincs semmi olyan okom ami miatt szakítanunk kellene.

2016. dec. 19. 23:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyugtatom én,de magamat is kellene mostmár kicsit.. :)
2016. dec. 19. 23:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!