Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés
Előttem volt 1 exe aki mindig átverte csajozott sokszor mellette mindig hol eldobta hol kellett neki ha nem volt más. Utána ugye semmi. Majd velem összejött 2 és fél év után irogat megint neki a gyerek. Félig cigány 8 általánossal 20 éves. Hiába kérem a barátnőm hogy tiltsa le ne beszéljen mert zavar mert hogy ő a multja. nem nagyon akarja megtenni. Gondolom valamit akkor jelent neki. De nekem aztmondja hogy jaj tul sokszor bántotta öt meg félig cigány meg csak 8 általánosa van ne féljek nem vesz el tőlem. a gyerek 90 km re lakik a bőmtől. Nagyszájú nagymenőnek érzi magát. De ha ennyire nem jelentene semmit neki akkor miért nem tiltja le? Ha többször kérem rá akkor elkezdi mondani hogy gyerekes vagyok meg leláncolom őt teljesen meg stb.. Mondtam neki hogy válasszon vagy én vagy ő mert ha vele beszélni fog továbbra is akkor vége. Erre meg azt irja hogy hát akkor nem is szeretem igazán bla bla... Es allandoan beszélgetnek a gyerek meg próbálja fűzni őt de mégse küldi el a bnőm... miért ilyenek a lányok? hogy aki jó hozzá az nem kell. Amelyik rossz hozzá ahhoz meg lehet ragaszkodik. Vagy nem is értem... Szerintetek mit tegyek? Ha elkezdem mondani neki hogy tiltsa le akkor egyből rámtámad hogy uristen gyerekes vagyok meg ilyet nem kérhetek stb..
2016. dec. 20. 10:43
 1/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Sajnos itt te nem vagy tisztában egy fontos dologgal. Te vagy a harmadik. A búfelejtő. Ha egy nő nincs túl exén, nincs rajta túl és te lehetsz bármilyen jó szőke herceg, akkor is csak egy mellékes szál vagy.

Az is sokat árulkodik a barátnődről, hogy olyan szekér után fut, amilyen. Az ilyen beteges függőségi emberek nem fogják értékelni és nem is tudják értékelni a normál kapcsolatokat, mert nem tudnak vele mit kezdeni.


Szóval igazából annyi a baj, hogy rossz nővel kezdtél.

2016. dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És igy mi a teendöm? Belefáradtam már a veszekedésekbe. De a szüleit meg nagyon imádom és ők is imádnak engem... MEg van kötödés és így nehéz.
2016. dec. 20. 10:54
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Ez szerintem cigány..

2016. dec. 20. 11:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Jézusúristen XD Ezeken a képeken sírok :D Huh...

Sajnos (mint ahogy az első írta) te vagy a búfelejtő.Ha nem jelent neki semmit akkor simán letilthatná oszt cső :D

"Mondtam neki hogy válasszon vagy én vagy ő mert ha vele beszélni fog továbbra is akkor vége. Erre meg azt irja hogy hát akkor nem is szeretem igazán bla bla..." Érzelmi zsarolás.Próbáld meg minél előbb leépíteni az életedből.

Az meg hogy a szüleivel szeretitek egymást nem jelent semmit.

2016. dec. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én azt mondom, hogy minden egyes perccel amit vele töltesz, csak növeled a kötődést, egy olyan ember iránt, aki nem tud veled mit kezdeni.


Hidd el, túl lehet lépni embereken, de az idő az egy fontos tényező, mert 1 életünk van, és az is véges. Itt nyüszöghetsz vele, ahogy ő az exe után, vagy megkeresed az önbecsülésed és tovább lépsz. Lesz egy idő mire elfelejted és leírod a veszteségeid, de nem mindegy, hogy mikor. Hogy 2 év múlva jutsz el oda, hogy szakítasz és még 2 év, míg túlépsz rajta. Vagy most szakítasz, és 2 év múlva már kész leszel fogadni az újat, a jobbat.

2016. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös jól beszél.Halgass rá. Én teljesen egyetértek vele.
2016. dec. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne arra kérd, hogy tiltsa le, hanem, hogy ne beszéljen vele...Vagy kérd meg, hogy mutassa meg a beszélgetését, és kiderül miről tudnak beszélgetni...ha a lány nagyon nem veszi észre magát te is kezdj el ugyanúgy csevegni valami csajjal mint ő azzal a cigánnyal.
2017. jan. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!