Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Semmi okom nincs rá, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi okom nincs rá, de féltéleny vagyok. Mi van velem?

Figyelt kérdés

Elösször is köszi ha elolvasod :)

Van egy srác lassan 2 hónapja beszélgetünk minden egyes nap,és eléggé megkedveltük egymást.

Sajnos találkozni nemtudunk mert nagyon messze lakik.

Viszont ma arra terelődött a szó hogy ki kivel beszélget.Írta hogy van egy lány aki minden nap ír neki.

Azóta hihetetlen rossz érzés van bennem.Félek.De hogy mitől azt még én sem tudom.

Szegénynek nem válaszoltam erre semmit.Nemtudok mit írni.

Mi van velem???


2016. dec. 20. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Félsz hogy elveszi tőled. Ne félj ha tényleg szeret nem lesz baj. A féltékenység egy jel hogy jobban szereted.
2016. dec. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem attól félsz, hogy többet fog foglalkozni a másik lánnyal, mint veled.

Én úgy látom, hogy feleslegesen aggódsz ezen, mivel nem mindenkivel oszt meg az ember ilyenek. Szóval ne aggódj, mert ezek szerint közel állsz hozzá, ahogy ő is hozzád :)

2016. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos a viselkedése is alapot ad a féltélenységemnek.

Flegma,hihetetlenül bunkó és nem erdekli hogy mi van velem.

Viszont ha ez elmúlik nála egy hihetetlenül kedves és cuki srác.

Kezdek beleőrülni...

2016. dec. 20. 12:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha valaki egyáltalán hajlamos arra, hogy időnként flegma és bunkó legyen, és ne érdekelje amit mondasz, akkor ő többnyire szórakozik veled. Az ilyen még barátnak is selejtes ember.

Nekem is volt netes haverom, aki kifejezetten hatással volt rám és bejöttünk egymásnak, csak hát a távolság, meg ő azért eléggé csajozós típus, amit nem biztos hogy tolerálni tudnék hosszú távon.

Próbálj meg ne belezúgni, mert nem éri meg.

2016. dec. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!