Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez hogy megint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez hogy megint eszembe jutott?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akibe szerelmes voltam sokáig nem tudtam túl tenni magam rajta, de már egy ideje úgy éreztem sikerült. Látni néha látom mert szoktam az õ társaságukkal bulizni menni, de semmilyen érzés nem kavargott bennem amikor megláttam. Most meg megint elkezdtem a csókunkon gondolkozni meg h mi lenne ha most szilveszterkor megint összejönnénk... Nem hiszem hogy sok esélye lenne a dolognak és nem tudom miért jutott eszembe :( hogy felejtsem el teljesen? Nem tudom miért nem vagyok képes ezt lezárni

2016. dec. 21. 02:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell rágódni ilyen dolgokon h mi lenne ha.Ha tudod h nem lehettek együtt akkor főleg ne. Ócska szöveg,de keress valaki mást. Hagyd a múltat.
2016. dec. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mert még mindig érzel iránta valamit. Ha nem is ismered be magadnak. Lassan 5 éve, hogy szakított velem a volt menyasszonyom. Nagyon összetörte a szivem. De visszafogadnám.
2016. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!