Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú az osztályból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EgyélőlényaFöldön kérdése:

Tetszik egy fiú az osztályból de nem tudom kölcsönös-e/kölcsönös lehet-e ez az érzés? Tippeket, tapasztalatokat, tanácsokat, jó dumákat várok!

Figyelt kérdés

A fiú menő,illedelmes,focista,csendes,szeret zenét hallgatni,okos.

Figyelek a megjelenésemre, nem sminkelek(max.spirál), próbálok stílusos lenni, zenét hallgatok,szeretek olvasni,kiengedve hordom a hajam néha(jó hosszú),ápolom a bőröm,a természetességet szeretem.Nem beszélek csúnyán.Csendes,visszafogott vagyok,de ha valakivel kettesben beszélek, sokkal nyíltabb vagyok.Állatbarát vagyok,szemüveges :3

Észrevettem már, hogy csak úgy kijött a táblához és írni kezdett(vagy inkább firkálni jó kedvből). A táblához én voltam a legközelebb:D

Párszor elkaptam a tekintetét órán.

Kedveli a sportos csajokat,(nem vagyok kövér se nem izmos,50 kg körül,átlagos,nem vagyon nagy keblekkel/fenékkel megáldva)

Úgy gondolom nem én vagyok az egyetlen akinek tetszik.Szinte biztos.Nálam sokkal szebb csajok...(nem mondom magam csúnyának de nem is vagyok modellalkat)

Viszont van akinek én tetszek.



2016. dec. 23. 18:18
 1/2 A kérdező kommentje:

*A fiúk úgy-e hosszú távra választják az ilyen csajokat,mint én.(ezt olvastam)

Fiatalon inkább "kihasználják" a jó csajokat. Innen arra következtetek, hogy türelmesnek kell legyek, hisz most kezdődött a suli(9).

2016. dec. 23. 18:24
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én úgy vettem észre h az egyik oszt tetszem h észrevettem h figyel. Mikor én nem néztem a barim mondta h néz. Utána meg ki is mutatta. De először csak a szemezéssel meg a bókokkal kezdődött.
2016. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!