Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoktól kérdezem, de fiú is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól kérdezem, de fiú is válaszolhat ha tud! Ez nem kínos vagy ciki egy férfira nézve?

Figyelt kérdés

Ha a lány hívja el randira a fiút és a lány még azt is kikötötte, hogy ő fizet.. Számomra ez egy kicsit felháborító volt, meg egyáltalán nem tartom normálisnak, szerintetek mérges lesz, ha fizetek helyette? Lányok ti zokon vennétek, ha meghívnátok így valakit, de ő nem engedi, hogy fizess helyette is.

Tudom már alapból az is szörnyű, hogy egy lány hívott el és nem én őt, de hogy még ő is fizessen, oda lenne akkor minden férfi mivoltom.

17f



2016. dec. 27. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Hmm...
2016. dec. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

Egyesnek megjött az étvágya :D Lesz egy ingyen ebéded vagy mit tudom én mid :D

17f

2016. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég béna alak lehetsz, ha a csajnak kellett teged elhivnia. A fizetés nem baj, en sem szoktam engedni a pasiknak, hogy fizessen, max úgy, hogy felet O, másik felet en állom.
2016. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*pasimnak
2016. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Jól esett a lelkemnek ezt végighallgatni. Köszönöm! :D

Szerintem is minimum a tiédet fizesd ki. Azért veszekedés ne legyen, akkor hagyd, viszont akkor legközelebb ne fogadd el a meghívást ilyen feltételekkel. Mondjuk tényleg vicces, hogy téged hívtak el 😁

17/l

2016. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát első randin mindenképpen a felét én állnám.Én ebbe egyeznék bele. H a sajátomat én fizetem.
2016. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:/ ezt mondom, hogy rám nézve is rossz, de tapló meg nem vagyok, hogy azt mondom hogy nem menj innen, meg amúgy is tetszik nekem, de jah ezt elrontottam, de nem nagyon érdekel mit gondolnak mások, mert én is tudok önálló reális véleményt alkotni erről, egyszóval béna vagyok.

De köszi a válaszokat! ment a zöld, még az éhes 1-esnek is :D

2016. dec. 27. 15:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Az nem gáz hogy egy lány hivott el. De azért ne engedd neki hogy ő fizesen. Sztem neki is jól esne ha nem engednéd. Meg majd ugyis megegyeztek valahogy. Sok sikert:D
2016. dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!