Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 évesen túl kicsi vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen túl kicsi vagyok, hogy a neten (pl. facebookon) ismerkedjek fiúkkal?

Figyelt kérdés

2016. dec. 27. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

I

G

E

N


habár úgyis lesz most pár elkeseredett perverz idióta, aki rádír :/ szóval sajnállak.

17f

2016. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám hogy nem, DE nagyon fontos hogy vigyázz magadra, ne találkozz senkivel akiről nem tudod biztosan hogy valós személy. Ne küldj olyan képeket, amelyket szégyenlenél ha kikerülne a netre! Egy szóval, légy óvatos!
2016. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan ismerkedhetsz. Akár élőben. Járj el helyekre, baráokkal stb.

Ilyen koromban már én is ismerkedtem és engem is izgatott ez-az

16 vagyok most.

Ismerkednék szivesen, fiukkal lánnyokkal is

2016. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár én fiú vagyok, de tavaly kezdtem:"D hidd el , hülyeség.. vagy gazdag unatkozó úri qurvakkal, nyomulos csunya, budos lanyokkal sorolhatnam mivel talalkoztam.eredmény nem más mint egy nagy csalódás, netán beleeled magad, azt hiszed h fontos vagy aztán "szerelmes" leszel.. végül csalódás.. ezután leszarod:"D de zaklatoan elkezd keresni.. lerendezed egy helo mizu? Az nem sok micsivel és kész:p de TÉNYLEG a végén röhögsz magadon. Ne fecsereld az idődet. Ha kedves vagy , egyutobb követnek a fiúk, főleg ha szép. És a nagy tévedés! A neten vannak bomba fiúk/lányok:D csak ritka. Na de nem beszélek tovább össze-vissza. Rajtad áll,DE AZ INTERNET NEM FELEJT és tényleg csak fb. Hirdetést ne adj fél magadrol mert az ciki.
2016. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát mondták rám, hogy nem vagyok csúnya, és tényleg soha nem adnék fel hírdetést, annyira nem vagyok kiéhezve. Csak arra gondoltam, hogy szoktak fiúk bejelölni és írni nekem, elég gyakran, és olyan nagy baj, ha válaszolok nekik?
2016. dec. 27. 17:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsabban lehet egy kamu profilt csinálni facebookra, mint amenni idő alatt leugrasz a boltba egy doboz tejért.

Nem tudhatod, hog tényleg azzal beszélsz-e akivel gondolod, illetve a 13 éves lányok elég naivak szoktak lenni (de tényleg, nagyon!), szóval sok jóra nem számíthatsz a dologból. Vannak direkt elrettentő videók ebben a témában, meg emberrablásos történetek, meg ilyenek, szóval legyél óvatos.

2016. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a tanácsokat!
2016. dec. 27. 18:05
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha írnak neked akkor nem baj, hogy válaszolsz, de vigyázz, hogy kivel mész el sétálni.
2016. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hát figyelj,én is beszéltem/beszélek neten 2-3 fiúval.De őket ismerem látásból is.Pl.:Ugyanabba a suliba járunk stb.Velük sem úgy,hogy összejöjjek valamelyikkel.Csak tetszettek,és meg szerettem volna ismerni őket.Szerintem 13 évesen még nem kell ezt véresen komolyan venned,ráérsz még 1-2 évvel később ezzel foglalkoznod.Úgy értem,ha senki nem tetszik,akit személyesen ismersz,nem kell egyből neten keresni.Ettől függetlenül szerintem nem vagy ehhez túl kicsi.De ha olyannal beszélsz,akit tényleg a neten ismertél meg,akkor vigyázz,hogy miket küldessz,miket írsz.Mert könnyen lehet,hogy pont egy perverz állatot fogtál ki,vagy tényleg egy rendes fiút:)

Remélem tudtam segíteni:)

13/L

2017. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt vagy még kérdező? :)😂😂
2021. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!