Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok romantikus dolgokat a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok romantikus dolgokat a gta-ban?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel már hónapok óta játszok.Csak egy ideig nem voltam,mert nem volt xbox live gold-om,de most van,és elkezdtünk megint ,,együtt lenni".Death matcheket,vagy bármilyen versenyt nem nyomatunk,mert mindig én nyertem és nem akarom,hogy emiatt férfiatlannak érezze magát,ezért olyanokat nem csinálunk.Általában visz a kocsijával vagy én az enyémmel.Nem vagyok az illetőbe szerelmes,csak kedvelem.Csináltam már romantikusabb dolgokat csak neki,pl:amikor naplemente volt,akkor elvittem a tengerpartra,benzines kannából szív alakban öntöttem ki a benzint,helikopteremmel elvittem a hegyekbe (éjjel),és ott tűzijátékokat lőttem fel,ha valaki megtámadott minket,akkor megvédtem.Nem azért írom,de jól játszok,persze volt már aki legyőzött,de ritka,hogy veszítsek.Ezért is én védem meg,nem pedig ő engem.Szerintem zavarja a dolog,de engem nem.Szeretnék neki valami ,,jót csinálni",mert amúgy is messze lakik tőlem,és soha sem találkozhatunk.Ha tudtok romantikus dolgokat,akkor írhattok nekem.Mert már kifogytam...Válaszokat előre is köszönöm. :) 15L (ő is 15 éves)
2016. dec. 27. 23:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Azta, már játékon keresztül van szerelem is meg találka! Hova megy a világ?

Mért csak gta-ztok, próbálhatnátok valami újat, Assassin's Creed, Watch Dogs, Halo ott is vannak szép helyek. De egy játékon keresztül nem igazán lehet romantikázni, ott nem tud átjönni szerintem az érzelem. Együtt sétáltok, veszel neki fegyvert, együtt küldiztek vagy ölitek a többieket.

2016. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Na jó..elég mára az internetből. A benzines résznél kiégtem.
2016. dec. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
2# A benzines résznél? Nem rád öntöttem...xD
2016. dec. 27. 23:23
 4/34 anonim ***** válasza:

Már 5x elolvastam😍😭

Ilyet hogy szívet öntöttél, nagyon rendes vagy h megveded😐👏

Én kikapcsoltam az automata célzót mert frusztrált anelkül meg mindig meghaltam.

Engem nem vedett meg senki, mazlis csávó hogy van lány aki törődik vele☺😉

2016. dec. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem egy év lenne mire lejön Steam-ről. San Andreasban volt viszont szex, bár az lehet erős. Azt hiszem ajándékot is lehetett adni, de ez egy személyes módban volt. Nem tudom itt van-e ilyesmi.
2016. dec. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Amúgy se fogtok találkozni, ha nem 170kg a srác. ;)
2016. dec. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
6# Engem az se zavarna.Nem tudom hogy néz ki,de nem is számítana.Találkozni sajnos nem fogunk élőben.
2016. dec. 28. 01:24
 8/34 anonim ***** válasza:

GTA-ban nem.nagyon viszont egy MTA rp szerverén több lehetőségek vannak de az nincs xBox-on.

UI.: Én PS4-en játszok és az Online része hatalmas játék.

2016. dec. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
De jó nekem az xbox,úgyis csak gta-zok.Másba nem fektetek energiát,sem időt.
2016. dec. 28. 09:14
 10/34 anonim válasza:
szerintem töltsétek le a San Andreast(nincs nagy gépigénye) és dugjatok egyet a játékban
2016. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!