Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri próbálkozni egy 21...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri próbálkozni egy 21 éves lánynál?

Figyelt kérdés

Szóval én 19 éves vagyok es tetszik nekem egy csaj aki két évvel idősebb nálam. Szerintem nem vagyok neki közömbös de magamat kicsit gyereknek érezném szerintem, ha netalán mégis összejönne velem vagy csak lehet most tűnik szokatlannak.

Valakinek van hasonló tapasztalata?



2016. dec. 29. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Csakha úgy nézel ki, mint én..

Amúgy megéri-e? nem tudom, mert árat nem mondtál, mennyibe kerülne a próbálkozásod?

2016. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hahaa...

Hogy érted, hogy csak ha úgy nézek ki mint te?

2016. dec. 29. 14:32
 3/5 anonim válasza:

szórakozik az előttem szóló fiúcska.

egyféle kép tudod meg,ha odamész elmondós neki pl:amit itt leírtál;ezt a gyereknek érzem magamathagyd ki belőle.

2016. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a kétely a gond ember, ezt egy nő megérzi, növessz tököt és próbálkozz be nála aztán, ha nem sikerül nem sikerül, legalább megpróbáltad, még így is nőni fog az önbizalmad, mert saját magadat győzted le.
2016. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én pont 19 éves vagyok, és az életemnője pont 21.

Én is így vagyok vele, de büszke vagyok, hogy sikerült megemberelnem magam, és felnőttesen gondolkoznom életemben először párkapcsolati szinten.


Szóval jó úton haladok. :) Ha gondolod, írj nyugodtan, és mesélek akkor.

2016. dec. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!