Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el vele beszélg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el vele beszélgetni, hogy én többet szeretnék ebből?

Figyelt kérdés

Van egy 19 éves jó lány barátom. Imádjuk egymást, nagyon jól kijöttünk mindig is. Ő zenél egy bandában különben, a koncertjeikre is el szoktam menni, mindig dícsérem stb. Most viszont felkelt bennem valami, és nem hagy nyugodni a tudat, hogy nem az enyém. Mostmár beleremegek ha megölel meg minden. Mindig mindent megbeszéltünk, sose volt titkunk se egymás előtt. Múltkor mesélte, hogy van egy srác, aki most tetszik neki ő is zenél meg satöbbi és hogy elhívta valami buliba. Nagyon féltékeny lettem. Hgy kezdjem el neki adagolni, hogy most jöttem rá, hogy belezúgtam??

Vagy örökre friendzobeban maradok már nála??:(



2016. dec. 31. 14:48
 1/2 anonim válasza:

Sajnos lehet hogy friendzone lesz. Viszont sztem gondold át hogy szereted-e annyira nem barátilag hogy bepróbálkozol nála és talán összejöttök,de lehet h barátok se lesztek többé. Vagy nem akarod elvesziteni és a sirba viszed a titkodat.

Viszont ha elkezded adagolni neki,akkor először csak öleld hosszabban adj neki titkos jeleket és nézd meg h reagál. 15/l

2016. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az már régen rossz, ha úgy kezdődik, hogy van egy másik srác. Vagy gyorsan kell tenned az ügy érdekében, vagy lecsúszol róla és maximum friendzone. Hívd el te is valahova, vagy a koncertje után kettesben menjetek el valahova. Ez a lassú adagolás dolog csak addig működik, ha tudod, hogy nincs más a képben.

19/F

2017. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!