Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jol tettem hogy irtam neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jol tettem hogy irtam neki?

Figyelt kérdés
Teganp este csokoloztam egy sraccal akit mar egebb ota ismerek es azota amugy o nem irt. Nem tudom hogy azert mert leszar vegul vagy nem, de megmergeltem magam es leirtam amit gondolok neki az estevel kapcsolatban. Jol tettem? Fiuk ti orulnetek ha egy lany kezdemenyezne ezt ilyen szinten? Meg azota nem volt fent akkor irtam neki amikor ki volt jelentkezve

2017. jan. 1. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, ha túl rámenős a lány, nekem ha tetszik valaki, akkor én cselekszem, és szeretek tenni azért, hogy felkeltsem a figyelmét.
2017. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Valószínű ezt gondolja a srác: "Hmmm, ja tényleg csókolóztam vele. Óóóó, és írt? Akkor valószínű nem csak csók lesz következőre és megfektetem."
2017. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem. Vagyis nem ugy irtam neki h huu de jo volt meg igazabol igy nagyon ramenosen... De azert irtam mert utalaom ha egy ilyen nincs megbeszelve. Ahh kiraly akk ezt is elcsesztem?😂
2017. jan. 1. 21:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak mar szivtam meg olyannal h nem voltak megbeszelve a dolgok es kiderult h o ugy gondolja a dolgot... En meg mar lesz*rom gondoljon amit szeretne de inkabb beszeljuk meg
2017. jan. 1. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele persze, viszont ha már úgy engeded neki a csókot hogy nem vagytok együtt akkor ő többet is elképzelhet...

Sok srácnak nem jön be ez így, mert ne haragudj de könnyen adod magad akkor másnak is lehet így fogod...ezt így gondolják többen.

Attól függ hogy reagál majd az üzenetedre...

2017. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!