Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztam egy lánnyal és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy lánnyal és lehet hogy egyből bele is szerettem?! Nem tudom mit csináljak. Esetleg valami tanácsot tudtok adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17f vagyok. Alapvetően a lányokkal mindig jól kijöttem sose volt baj velük elleni akárhol akárki. Tartós kapcsolatom nem volt A leghosszabb is csak 2 hónap. Valahogy nem tudtam azt az életet elképzelni hogy sokáig egy lánnyal. Án a rövid kapcsolatokra mentem. Nekem ennyi elég volt. Viszont most. Volt 3 hónapja egy buli. Ott volt egy lány. Buszon oda ült mellém , el kezdtünk beszélgetni. Sok mindenben meg egyezett az érdeklődési köt. Zene Úgy amblokk a bulik, táncol, ami számomra legszebb dolog egy lánynál. Ő is szereti h focizok.De ott még semmi különös nem volt. Aztán egész buliban nem találkoztunk.Még csak annyi sem hogy beszélgessünk facen. Aztán szilveszter. rendeztem bulit és meghívtam. Lemondta de végül is az utolsó pillanatban mondta hogy jön. Aztán beszélgettünk ott és hát valahogy közel kerültünk egymáshoz. Lett volna alkalmam többre is úgy gondolom. De ez más volt. Ilyen még nem volt . Nem ment. Én azt érzem hogy hosszú távú legyen a dolog, ami eddig felfoghatatlan volt. Most beszélgetünk facen mert messze lakik viszont most teljesen fordított a téma. Én írok neki regényeket ő meg csak 1 2 mondat. Nem kérdez. És ez még jobban arra ösztönöz hogy ő kell. Viszont ha ennyit beszél hozzám így elhívni akárhova is esélytelen. Ő nem ír csak ha én írok rá. Szerintetek mit tudnék csinálni? Mivel ezt a lányt biztosan nem fogom elengedni

2017. jan. 2. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a bizony a szerelem jele.
2017. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valahogy ereztem. És mit csináljak? Komolyan nem voltam még ilyen helyzetben, hogy ennyire tehetetlen legyek lány előtt. :O Érdekes érzés..
2017. jan. 2. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem ír egy két mondatnál többet mert várja hogy azt mond hogy( próbáljátok meg), volt nálam is ien és tényleg ez volt.


Egyébként valj szerelmet neki ha vissza utasit ne add fel. De tudd meg hogy ő is érez-e valamint irántad.

2019. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!