Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Számotokra milyen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számotokra milyen a tökéletes lány?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mimdenkinek más, de érdekelne, hogy milyennek képzeltek el egy számotokra ideális lányt.

Szóval, légyszi, írjátok le, hogy mi az, ami megfogna a személyiségében, valamint linkeljetek képet egy, szerintetek szép lányról (úgy is jó, ha mondjuk 3 képet linkeltek és például az elsőnek az arca tetszik, másodiknak a testalkatak, harmadiknak meg a stílusa).

Előre is köszi



2017. jan. 2. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Tökéletes lány nincs, csak olyan akit megakarok krni. LEgyen nagy melle, nagyobb legyen a fejénél vagy 3szor, mert akkor nem állok szóba vele, de a hasa legyen lapos és kicsit kockás, ohh és a feneke is legyen kicsit nagyobb és feszes.
2017. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem linkelek semmit, ma már az megvolt.


Nincs tökéletes lány max. hozzám való.

Amúgyse fogok feltételeket szabni mert nem vagyok álompasi így a lelke viszont mégis fontos.

Az a legfőbb, de általában az hiányzik.


Könnyebb viccet űzni belőlem már már azt is megmondani hova menjek mert az vicces látvány ahogy bénázok😂😂😂

2017. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
2017. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%

[link]


Tessék kérdező, szerintem minden nő példát vehetne róla. A jobb oldaliról, a balnak csak a bőre és a melle szép.

2017. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Pont ilyen: [link]
2017. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

[link]


Ilyen számomra a tökéletes alak és arc. Hajszínt tekintve a szőke vagy a vörös a tökéletes de kb semmi jelentősége nincs.


Legyen visszafogottabb stílusa, ne olyan amire minden fiú rástartol az utcán...visszafogottabb mégis igényes.


Belső:kedves,mosolygós,pozitív,ne legyen depresszív és ne is legyen nagyon hajlama rá,legyen jóba önmagával (nem baj ha nem fogadja el magát 100%ban mert akkor nem tenne utána semmit de nagyrészt legyen elégedett magával),legyen őszinte,visszafogottabb,ne legyen túlzottan csendes mert az unalmas azért,legyen bőbeszédű az se baj ha állandóan csak beszél,picit legyen aggódó,megbízható és kapcsolat terén legyek neki olyan fontos amennyire ő az nekem.


Na most ez a TÖKÉLETES, az élet más így megjelenik a tolerancia is :D hála égnek bennem sok van :D 17/F

2017. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

5ös *-* te is szereted a chuunibyou-t *-* amúgy igen olyan cuki lány, ha létezne a valóvilágban nagyon király lenne, van olyan mint a szőke fiatalabb az animáből akinek nem jut eszembe a neve, de olyan aranyos, hogy mindenki elolvad tőle :3

17f

2017. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a tökéletes lány, egy otthonülő, kocka lány, akit érdekel az informatika. Szeresse a metál zenét, és legyen romantikus meg gyengéd. A külső mindegy. Ha husis valaki az nem zavar cseppet sem, vagy ha szemüveges vagy ilyesmi. Jaj és persze ne legyen nagyképű egoista diktátor és legyen inteligens.
2017. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Képet most had ne keressek. Amit most le fogom írni, az nem az alapkövetelmény, csak hát a kérdésben az volt, hogy milyen a tökéletes lány számunkra.

Kinézetre: Legyen hosszú fekete, haja, hozzá gyönyörű szép szeme. Legyen átlagosnál nagyobb formás melle és szexi alakja, nem olyan nagyon vékony ami ma a "menő, de ne is legyen duci. Szép kerek popsi sem árt hozzá.

Személyiség: Legyen troll, lehessen vele hülyéskedni, ne vegyen mindent komolyan. Legyen értelmes (ez alatt nem a lexikális tudást értem), lehessen vele sok mindent csinálni, például társasjáték, számítógépes játék, valami játék a szabadban, vagy el lehessen vele menni alkalmanként biciklizni, sétálni, különböző programokra. Ne az legyen a legfontosabb neki hogy mások mit gondolnak, hanem legyen olyan, amilyen ő maga. Lehessen vele jókat beszélgetni, ne cigizzen, drogozzon. Ne részegedjen le minden hétvégén, alkalmanként nem baj ha iszik és jól érzi magát, de ne azért, mert ez a menő. Szeresse a rockot, metált, de egyben legyen széleskörűbb az ízlése ilyen téren, tehát meghallgatja ami tetszik neki mindenből.

A szomorú itt az, hogy amit kinézetre írtam olyanból több van, mint amit személyiségre :(

Ha ezeknek a 30%a már teljesülne én boldog lennék.

2017. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az értelmes válaszokat köszönöm😊

Az anime karakterekkel nem tudok mit kezdeni, mert nem szoktam animéket nézni, szóval leírhattátok volna legalább a "személyiségét"...

Válaszok jöhetnek még😊

2017. jan. 2. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!