Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm szólt, hogy zavarja, hogy annyit vagyok a pasijával?

Figyelt kérdés

(Mind 3-an egy osztályba járunk)

A barátnőmtől sokan megkèrdezik, hogy nem zavarja e őt az, hogy velem többet van a saját pasija, mint vele, mindig azt mondta, hogy leszarja, de azt mondja, hogy mostmár igen merthogy minden megvàltozott mert ők már nem is beszélgetnek és, hogy hozzá csak akkor megy oda a fiú ha azt kérdezi meg, h en hol vagyok. En azzal a fiuval nagyon joba vagyok, jo barat…

Ezután megírtam a fiúnak, hogy bocsi de többé nem akarok vele beszelgetni, se telefonon, se szemelyesen. Egybol gondolta h a baratnojerol van szo de hogy vedjem tagadtam. De lehet rosszul tettem, h azt irtam neki h nem lehetunk tobbe baratok, most nem tudom mit csinaljak.(a baratnom elegge megsertodott ram es 1000-szer bocsanatot kertem de semmi ekkor kerdeztem h mi a baja es akkor mondta h tobbek kozott ez is... )



2017. jan. 4. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy a pasi többet érez irántad mint barátság.. És ezt a barátnőd is észre vette
2017. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem értem, a barátnőd miért rád sértődött meg. Hülye, féltékeny p*csa. Mondd meg a barátnődnek, hogy inkább a barátjával beszéljen. Egyébként így, a sztori alapján, , valószínűleg az a helyzet, hogy a srác beléd szeretett. Nem tudom, neked bejön-e, de ha szakítanak is, ne gyere össze vele, mert annál kevés undorítóbb dolog van.

És nagyon sajnálom, mert ez így tényleg elég szarul jött ki, de magadat semmiképp ne hibáztasd, ne legyen bűntudatod, hisz nem tehetsz róla!

2017. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, 2.valaszolo:nem nekem nem tetszik a fiu
2017. jan. 5. 22:04
 4/4 anonim válasza:
Rendben,értem. És ne haragudj,hogy durva voltam,de elég ideges voltam egyéb dolgok miatt,és sajnos itt vezettem le.
2017. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!