Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, srácok közül milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, srácok közül milyen jellegű profilképeken szokott megakadni a szemetek?

Figyelt kérdés

Milyen beállítású képek előnyösek? Most nem a srácok külseje a döntő, hanem a környezet. Például kutyás kép bejön? vagy kamerába nézzen? esetleg mosolyogjon rendesen, vagy inkább ne?


Ha van esetleg tudtok mutatni valami jót, akkor szívesen megnézném, hogy mi az, ami úgy tetszik is.


2017. jan. 5. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
A kutyás kép cuki, a kamerába nézzen és normálisan mosolyogjon.
2017. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem az olyanok jönnek be, akik nem facebookon élik a magánéletüket és nem használják társkeresőnek. :)
2017. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vödörvízzel pózoljon az mindig bejön.
2017. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha egyedi. Pl ha áll és vigyorog a kamerába, akkor az tök jó, megállapítom, hogy helyes, és ennyi. Ha meg valami egyedi, ami valamit elárul róla, akkor bennem van egy ilyen húdemegismerném érzés. Egyedi profilkép lehet bármi, de ami a legjobban bejön, az az ökörködős: pl dinnyehéjjal a fején, hülye grimaszt vág, ilyesmi. De úgyis megnézem az adatlapját, szóval a profkép annyira nem számít.

De nem ismerkedek facebookon, mert az nem társkereső, bármekkora is a kínálat.

16/l

2017. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kutyás kép alatt a filtert érted, vagy azt, hogy a kutyáddal vagy lefotózva?😀 Előbbi nem tetszik, utóbbival nincsen gond.

Nekem az jobban tetszik, ha a kamerába néz és mosolyog. Meg nem bejönnek a fekete-fehér képek.

2017. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Firedoom ***** válasza:
Kutyasat ne! Pofakat se! Egy egyszeru mosoly es ennyi.
2017. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 $pumika$ ***** válasza:
ne szelfi legyen, ne páváskodjon, ecsetfej is kizárva, nekem jobban tetszenek a derék fölötti képek amin mosolyog az adott srác, a kutya meg cuki
2017. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem kutyás filter, hanem elő kutyával...
2017. jan. 5. 19:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az jon be nagyon h epp sportol a kepen vagy elegans ruhaban van :D
2017. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem még hang fallal is van fotóm és jó az nem kell válogatni ami jön avval lövöm a fotót :)
2017. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!