Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit érez irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érez irántam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit 1 hónapja ismerek úgy igazán. Egy nap sok-sok hezitálás után ráírtam, majd minden nap beszéltünk, elég hosszasan, voltak olyan napok is, amikor telefonon 2-3 órát beszélgettünk, fb-on állandóan. Pár barátomnak mondta, hogy nagyon örül, hogy megismert és, hogy jóba lettünk, nekem is mondta és én is ezt érzem. Mindenről el tudunk beszélgetni, egy nagyon okos, értelmes, tájékozott, céltudatos, velem egykorú fiúról van szó. Ugrok. Úgy alakult, hogy együtt szilvesztereztünk. Megmondta, csak akkor megy el, ha én is biztosan ott leszek. Mikor arra került a sor (és ez a mai napig így van), hogy élőben kell beszélni, akkor látom rajta, hogy kissé zavarban van és feszeng, ahogy én. Ha valakinek nem esett volna még le, nekem Ő életem első szerelme, nagyon megszerettem. Elhívtam kávézni, tudom, hogy van kedve találkozni, de állítása szerint:Ő nem jó az ilyen előre tervezős dolgokban. Valahogy így fogalmazta meg. Tényleg sokat beszélünk, kijövünk egymással, nagyon sokat segít és ez kölcsönös. Csak élőben a kommunikáció, egymással nem megy olyan könnyen, pedig mindig próbálom oldani... Már ha nekem megy..:)

Az, hogy meleg-e? Sokak szerint igen. Legalábbis van benne valami. De nem tudja megmondani senki sem 100%-ra. Vannak olyan jelei, gesztusai, valahol én és pár barátom is azt érezzük... Nem volt még barátnője, egyszer egy lány akart vele valamit, sokáig nyomult rá, de mindig elutasította és lekoptatta, azóta jó barátok, ahogy sok lánnyal az osztályában..

Mit tehetnék? Most egy ideig nem akarom keresni, meg szeretném várni, hogy Ő keressen. Vélemények erről? Mit ronthatok el? Vagy mit tehetnék? Segítséget várok, nem ócsároló kommenteket, mert ahogy láttam, van ezen az oldalon elég.

16f



2017. jan. 6. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátságról még nem hallottál ?
2017. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hihetetlen ez az oldal.. Ha valaki kitesz egy olyan kérdést, hogy mennyire pontoznád őt, hány centi a ....a, mikor veszítette el, akkor ezekre tökre természetes, hogy jön egy csomó válasz... Bezzeg, ha valaki kitesz egy komolyabb, fontosabb kérdést, arra 1-2 ember ír valamit, de néha nem is a kérdésre válaszol. Elkeserít.
2017. jan. 7. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!