Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú,akit az életemnél is jobban szeretek,de tegnap este szakított,annyira fáj,nagyon hiányzik,nem tudom,hogy felejthetném el,de ki akarom verni a fejemből. Mit tegyek?
2017. jan. 8. 15:16
 1/5 anonim válasza:
Az idő segít állítólag,vagy nem tudom.:((
2017. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Amúgy miért szakított veled?:(
2017. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A szülei ellenezték a kapcsolatot. Valamiért nem voltam neki k szimpatikus vagy nem tudom... :(
2017. jan. 8. 16:33
 4/5 Lyen90 válasza:
Nekem is volt egy ilyen fiú. Fel evig voltunk egyutt 18 eves koromban. Mindennel jobban szerettem. Igazi gimis szerelem volt. :) sajnos aztan szakitott velem. Nem szeretnélek elkeseriteni, de nekem 2 evembe telt, mig ugy ahogy el tudtam felejteni. A szakítás utan az anyukájával meg tartottam a kapcsolatot. Ez sem hiszem, hogy jot tett. Nagyon megviselt az egesz. De azt hiszem mindenkinek tul kell esnie egy ilyen orbitális pofonon ahhoz, hogy tulelje a többit. :) vannak sorstarsaid, mindnyájan veled vagyunk szerintem, es egyutt erzunk ilyen ügyben. Higy mit tudsz ellene tenni? Szerintem nem erdemes harcolni árral szemben. Legyints egyet, hogy ez van. Ha fáj, hadd fájjon, egyszer el fog múlni. Felesleges probalkoznod tenni ellene, ha tenyleg annyira szeretted, minden percben ra gondolsz még. Amit viszont tehetsz, hogy keszitsd fel a lelked egy boldogabb kapcsolatra. Gondolj bele, hogy hogy válhat "javadra" a szakítás által okozott fájdalom. Pl.: Ha születik egy lanyod, mennyivel jobban meg fogod tudni erteni az o fájdalmát ilyen esetben, es tudsz neki segiteni. Nagyon klisé, de tudod, hogy minden okkal történik. :) leszel te meg vilag legboldogabb menyasszonya :)
2017. jan. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Átérzem a helyzeted ugyan ezt élem át én is:(

Én már 23.-a óta nem láttam de 4.-én szakított velem végleg és elég taplón.... nem könnyű de egy hét múlva már semmi gond nem lesz mindig gondolj arra mi az a tulajdonsága ami rossz volt és úgy még hálás is leszel annak h vége... én így próbálom kiheverni az érzéseimet felőle

19L

2017. jan. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!