Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok véleményére vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok véleményére vagyok kíváncsi. Mit gondoltok rólam? 19/F

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, Budapesten tanulok az ELTE-n (TTK-n), jelenleg kollégiumban lakom. 197 cm magas és 84 kg vagyok, rendszeresen sportolok. (foci, futás, úszás)

Eléggé visszahúzódó vagyok, ezért csak kevés barátom van, de velük nagyon jól el tudom tölteni az időmet. Barátaim szerint kedves, intelligens, humoros és segítőkész vagyok. Nem dohányzom, inni sem szoktam, csak nagyon ritkán, bulizni sem megyek szívesen, inkább könyvet olvasok, netezek vagy sportolok.



2017. jan. 9. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok lány, de ha ettől jobban érzed magad, én dugnálak.
2017. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Normális pasi lehetsz,ezek alapján szimpatikus vagy. Az már más kérdés,hogy élőben is az lennél-e!

19L

2017. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez mióta szexualitás??
2017. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem dohányzom, inni sem szoktam, csak nagyon ritkán, bulizni sem megyek szívesen, inkább könyvet olvasok, netezek vagy sportolok."


Aztán majd 30 évesen rájössz, hogy elrohant melletted a saját életed. Jön a napi 8-10 óra meló, jönnek a szarkalábak, az ősz szálak és azon kapod magad, hogy elmúlt az ifjúságod és te egy percét nem élvezted ki. Fogadj meg egy tanácsot és lazíts egy kicsit.

2017. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak nálam magasabb fiúk ezaaaaz
2017. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!