Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik szalagavatón megtetszett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik szalagavatón megtetszett egy lány, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Elmentem a szalagavatójukra, és nagyon megtetszett ott az egyik lány :D Vannak közös ismerősök is, hogyan tudnék megismerkedni vele?

2017. jan. 10. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Megkéred a közös ismerőst, hogy mutasson be neki!
2017. jan. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 longlife ***** válasza:
Ne már a közös ismerősön keresztül.Nem protekciót akarsz.Menj oda.Udvarolj,beszélgessetek,kelts jó benyomást magadról,legyél érdekes számára.Érd el,hogy Ő mondja neked:De jó látni,végre találkozhatunk,már hiányoztál,...Aztán majd te se felejtsd el ezeket,vagy hasonló szépeket mondani neki..
2017. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De én nem ismerem őt egyáltalán, még sose láttam :D
2017. jan. 10. 14:48
 4/8 anonim válasza:
Akkor hogy tetszett meg ha sose láttad?
2017. jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Uristen annyira nehezukre esik normalis valaszt adni.

Nem azt mondta hogy mar reg ota tetszik neki hanem hogy ott megtetszett. Ez teljesen mas. Na igy tetszhet neki a lany.

Amugy baratommal mi is igy ismerkedtunk meg.

Szoval kezdemenyezz beszelgetest, hozd a jo formad,ennyi.

A tobbi jon magatol.

2017. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mármint hogy találkozni nem találkoztam vele, bocsi rosszul fogalmaztam :D Csak a táncokon láttam, meg utána a folyosón egymásra pillantottunk
2017. jan. 10. 14:55
 7/8 anonim válasza:
Valahogy kérd meg az ismerősödet, hogy járjon közben az érdekedben, "véletlenszerűen" legyetek egy társaságban, és akkor bemutat. Aztán meg megismerkedtek, barátkoztok és ha mindketten kölcsönös szimpátiát éreztek egymás iránt, akkor lesz folytatása. Azért majd éreztetsd a lánnyal, amikor már elég jól ismeritek egymást, hogy tetszik neked. :)
2017. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 longlife ***** válasza:
Úgy látom csak az ismerősöd hátán kell felmássz a feladathoz.Na nézzük ezt hogy csináld.Először is laza legyél.Amikor a közös ismerősöd és a lány egy társaságban van,bátran menj oda a társasághoz az ismerősödnek köszönni elsősorban,majd mindenkinek szia,aztán kérheted hogy mutasson be a lánynak téged.Vagy ha már úgy is laza vagy az ismerős után a lánynak bemutatkozol. kézfogás vagy puszi,azt te döntöd el,de a puszi az üljön.Majd megdicséred:De jól nézel ki,Figyeltem a táncotokat,a tánc párod jól döntött.Én is téged választanálak,annyira szépen adtátok elő..aztán csak így továbbb...csináld
2017. jan. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!