Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek számít az, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek számít az, hogy a lány milyen gyorsan ír vissza?

Figyelt kérdés

Pl amikor a fiú ír, akiért odavagyok, akkor azonnal válaszolok neki.

Ezt ti értékelitek? Vagy nálatok az ilyen nem számít?



2017. jan. 10. 22:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó egyszerű a dolog, ha rögtön visszaír épp fent van és ráért visszaírni, ha meg nem akkor még nem volt ideje vagy épp nincs kedve. Nem kell mindent túlkomplikálni.
2017. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Szamít:)
2017. jan. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nem érdekel, de érdekesnek találnám és igen hamar feltűnne a jelenség.
2017. jan. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
attól függ. Alkalmazkodjon hozzám. Ha én ritkán írok vissza neki, akkor ő is tegye azt, mert valszeg pont agyalok valamin, vagy valamivel el vagyok foglalva, ha gyakran visszaírok neki, akkor ő is írhat gyakran. De az egy kicsit feszélyezne, hogy valamibe éppen benne vagyok, és állandóan ír rögtön, és várja a választ.:D
2017. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Firedoom ***** válasza:
100%
Nem szamit.
2017. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
én mindenképp értékelem, azért valamilyen szinten megmutatja hogy mégis mennyire érdeklem
2017. jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%

Én lányként írok, bocsánat. :)

Nem tudom, de engem speciel nagyon ki tud akasztani, ha egy srác nem hajlandó felfogni, hogy az interneten kívül is van életem, vannak dolgaim, és nem lógok 0-24-ben a facebookon vagy egyéb oldalakon, így előfordul, hogy több idő telik el, míg válaszolok (akár pár nap is, ha nagyon sok dolgom van és fáradt vagyok). Aztán meg se várják a válaszom, hanem még egyet rám írnak, hogy én is olyan vagyok mint a többi, nem vagyok képes visszaírni, stb., stb. Szóval van bőven olyan srác, akik túlzottan is foglalkoznak ezzel...


#4-es válaszoló: A csaj alkalmazkodjon mindig hozzád? :D És ha speciel neki is dolga van vagy ő is épp agyal valamin?

2017. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
#7-es, #4-es vagyok. Itt arról volt szó drágaságom, hogyha a csaj ír rám. Ez kb az amit te írtál, csak máshogy megfogalmazva, és a másik oldalról. Tehát ha nem írok vissza jó ideig, akkor ne irkáljon, meg ne zaklasson. Ha gyakran visszaírok, akkor mehet a duma.
2017. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

En rogton vissza irok mindig.

Es utalom ha egy lany rendszeresen 30percenkent ir annak ellenere hogy elerheto es tudom hogy masnak ir. Igy probal erdekesebb lenni de pont ezzel lesz erdektelen.

Imadom ha valakivel lehet ugy beszelgetni hogy rogton irunk egymasnak :)

19f

2017. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#7 én szoktam duplán írni, de csak akkor, ha eszembe jut még valami mondanivaló az előző üzenethez kapcsolódóan. Persze ha látnám, hogy fent van,és tudnám, hogy mással beszél idegesítene, hogy nekem nem ír vissza. néha szeretem átgondolni, hogy mit válaszolok, azért nem írok vissza rögtön :D Tehát nekem inkább az üzenet tartalma számít, mint a válaszidő
2017. jan. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!