Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetem rajta túl magam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetem rajta túl magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt nekem egy fiúbarátom akivel nem jártunk,de aztán lassacskán elhittem,hogy tényleg szeret,a többi fiú is azt mondta tetszem neki...bele is éltem magam,de ő más lányba szeretett bele... Azóta ha ránézek görcsbe rándul a gyomrom,elkezdek remegni és nem tudok a szemébe nézni... Nem akarom tönkretenni a kapcsolatát. Ez mist nem egy olyan kérdés,hogy hogyan hívjam fel magamra a figyelmét,hogyan szerezzem vissza. Én örülök ha ő boldog,de ez nem állapot,hogy folyton csak sírok... Hogyan tegyem rajta túl magam?

Negatív hozzászólók kerüljenek!

Előre is nagyon szépen köszönöm minden kedves válaszolónak!

17/L



2017. jan. 11. 18:48
 1/5 anonim válasza:
Gondolj arra, biztos nem véletlenül alakult így a dolog. Tudom könnyű ezt mondani! Nem szabad, hogy ennyire elkeserítsen Téged. Valószínű nem Ő az, aki hozzád tartozik. Nehéz most biztosan, de fel a fejjel! Írd ki magadból amit most érzel, égesd el, meglásd segíteni fog! Sírd ki jól magad, állj fel-rázd meg a tested és ébresztő! Erre nincs szükséged. Jobb vagy Te ennél! :)
2017. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazából ez csak egy nem viszonzott szerelem, szerintem ezt viszonylag egyszerűbb feldolgozni, mint mondjuk egy hosszabb időután egy szakítást, tereld el a figyelmed, foglald el magad, ismerkedj többet, növeld az ismerettséged, hátha ráakadsz valakire, monduk a barátod, barátjának a barátjának egy haverjával egyszer találkozól, megtetszik neked, neki is megtetszel és kész a csoda.
2017. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kösd le a gondolataid, hallgass zenét nézz filmeket sorozatokat, olvass, sportolj járj el barátnőkkel, ismerkedj. Nem volt köztetek semmi csak tetszett neked és neki lett barátnője. ha így nézzük nem vészes. én is voltam így, de a hangok a fejemben és a képzeletbeli barátom azt mondják mindig hogy egészséges normális felnőtt lett belőlem, szóval ne aggódj te se fogsz beleőrülni 22f
2017. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Tudom,elfognak küldeni a p*csba engem, mert közhely, mindenki ezt mondja stb... de tudod tényleg, az élet túl rövid ahhoz, hogy elakadj egy ilyen miatt. Nem tudhatjuk mennyi idő adatott, ne vesztegesd egy ilyen ,,kudarcra" az értékes időd. Lépj tovább! Előre! Annyi szép van még, annyi fiú, ne bánkódj, inkább járj nyitott szemmel, pozitívan! Hidd el, hogy egyből észre fogsz venni mást, olyan dolgokat amiket eddig nem. S mindenképp poztivív barátokkal vedd körül magad, ők tudnak igazán támogatni, mert a negatív emberek a legnagyobb lélek gyilkosok, hátráltatnak csak.

Sikerülni fog, e felől semmi kétség! :)


Egy 23 éves srác,

2017. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ezzel nem us tudjátok mennyit segítettetek!

2017. jan. 11. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!