Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratommal nemreg szakitottu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal nemreg szakitottunk azert, mert rajott, hogy meg fiatal egy kapcsolathoz. Szuksege van mas lanyokra is, hogy megtudja milyen massal is lenni. Szerintetek miutan megtapasztalta ezt, vissza fog jonni hozzam, vagy tovabb fogja csinalni?

Figyelt kérdés
Ugy gondolja szuksege van mas lanyokra is..

2017. jan. 13. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szüksege van másra melletted az másképpen fogalmazva azt jelenti, hogy te nem vagy elég neki.

Miért menne vissza, később miért lennél elég? Max ha változol annyit, hogy immáron teljesen imponáljon neki.

Esetleg idővel ő fog lentebb adni az igényeből? Hát ez meg nem egy túl szerencsés kezdet.

Szerintem engedd el..

2017. jan. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mennyi idosek vagytok?

Nem valoszinu. Sot nagyon kicsi ra az esely, de ilyenkor mindenkiben benne van a remeny, hogy hatha..

szoval probalj meg ne nagyon remenykedni, mert ha te most elkezdenel massal randizgatni lehet talalnal valaki mast akivel jobban osszepasszoltok, akit megszeretsz es utana mar te se mennel vissza az exedhez.

2017. jan. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Te tényleg visszamennél hozzá ezek után? Ez elég megalázó.Növeld az önbizalmadat.
2017. jan. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Reméld, hogy nem. Ha ezek után visszafogadnád, akkor tudná, hogy veled bármit meg lehet tenni, és ezzel vissza is élne. Te lennél az, aki itt sír minden héten, hogy megcsalták, és megint, aztán újra "de szakítani nem akarok, mert szeretem". Jobb neked egyedül, addig van időd személyiséget építeni, önbizalmat erősíteni.
2017. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Imádkozz azért, hogy ne úgy történjen!

Egyike a legnagyobb női butaságoknak: "hiszem és tudom, hogy mellettem megváltozik"!

Ha visszafogadod, kiszolgáltatottja leszel, akivel bármit megcsinálhat majd.

Úgye, nem vallod ezt: "Rossz a rosszal, de rosszabb a rossz nélkül!"?

2017. jan. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!