Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Van egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisztian5656 kérdése:

Mit csináljak? Van egy lány aki nagyon tetszik (Kinga 14), de van barátja. (Balázs 15).

Figyelt kérdés
Kinga mindenkinél népszerű, imádja mindenki. Balázs viszont adja mindenkinél a jófiut de velem utálatos, hogy takarodjak Kinga közeléből! Ők 1 el feljebb járnak mint én, de Kingával egyidősek vagyunk, Balázs 1 évvel idősebb mint mi. Ő persze hisz neki mert a barátja és szereti. Ha odamennék hozzá Balázs ott van és elhívja őt, hogy mutatni akar neki valamit. Nem tudom, hogy szerezzem meg Kingát!!!! Számtalanszor a képembe vágta már, hogy Kinga őt szereti, meg hogy nekem semmi esélyem!!!! Mikor néha beszélek kingával azt mondja, nagyon imádja Balázst, meg hogy ezzel- azzal lepte meg!!!!! Nem érdekel hogyan de meg akarom Kingát szerezni!! A bátyáim is folyamatosan azt mondják, Balázs milyen jófej mindenkivel, már herótom van attól a sráctól!!!!!! Már annyiszor kivertem Kingára, Balázs meg azzal cseszeget, hogy szinte minden este lefekszik Kingával.

2017. jan. 14. 00:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
KÉrdező erre nem válaszolok a kérdés miatt és az első és utolsó mondat miatt, ami mindent elmond, hogy eléggé retardált visszamardott személy vagy.
2017. jan. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ennyire önző retard gyökér, nőjj fel, és ne akard szétk...rni más ember kapcsolatát. Köszönöm.
2017. jan. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a troll kérdést! XD
2017. jan. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
:DDDD
2017. jan. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Technokol Rapid ***** válasza:
85%

Step 1: Végy egy láncfűrészt.

Step 2: Vedd le a láncot róla.

Step 3: Tekerd a láncot a nyakad köré.

Step 4: Ugorj le a lánchídról! (úgy, hogy közben fojtogatod magad a lánccal, hogy biztosan megpusztuljon az a talpképű arcod.)

Step 5: Én kiverem Balázsra.

Step 6: ???

Step 7: Profit! Mindenki nyer!

2017. jan. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Technokol Rapid ***** válasza:
100%
Én a helyedben kiverném rá...
2017. jan. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nemigen értem a problémát. Ha szemet vetettél Balázs barátnőjére, ráadásul olyan intenzitással, hogy azt ő - s valószínűleg Kinga is - észrevette, akkor mit csodálkozol, hogy nem pajtáskodik veled? Természetes, hogy próbálja távol tartani tőled, hisz a túlzott közeledésed mindkettőjük számára terhes.

Korából kifolyólag valahol az is, hogy heccel, bár nem értem, hogy hogyan van lehetősége írni neked, és ha ír te miért nem ignorálod azt. Írni egyébiránt bármit lehet, én is leírhatom, hogy Kinga itt fekszik mellettem.

Ezeken túl azonban ha ők ketten boldogok együtt akkor valóban semmi keresni valód Kinga közelében, keress más magányos lányt, akire kiverheted s talán még többre is jutsz!

2017. jan. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
kinga írta facebookon:jajj bali annyira cuki, ágyba hozta a reggelit, puszilgatott, ölelgetett, mondta milyen jó volt a múlt éjjel. nagyon szerelmes vagyok belé!!!!!!!!!!!. hányok balázstól.
2017. jan. 14. 11:28
 9/14 asztalosbalazs1000 válasza:
100%
Ilyen szörnyű lennék? Nem hiszem, hogy ha nem jöttem volna fehérvárra, Kinga szeretne téged! Tehetsz bármit, akkor is engem fog szeretni! Mert én szerelmes vagyok belé, az meg hogy hányszor verted ki rá, megmutatom neki!!
2017. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy nem szeretne engem?
2017. jan. 14. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!