Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ki szokott piros sziveket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ki szokott piros sziveket küldeni a lány haverjának is?

Figyelt kérdés

Az mellett hogy van barátnőd, küldenél a lány haverjaidnak/barátaidnak esetleg azoknak akikről tudod tök bejösz nekik, küldenél nekik piros szivet üzenetben vagy nyilvánosan például képük alatt?

Nem zavarja ez a barátnőtöket?



2017. jan. 14. 11:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Én senkinek nem küldök szívet akűrmilyen viszonyban is vagyunk, gyerekes semmit mondó és semmire sem való időpazarlás, ha nem fogja fel, hogy ha nem küld szívet akkor is szeretheti az illető, akkor bizony, csak nekem van szerencsém, hogy megszabadulhatok egy olyan kegyetlenül abnormális embertől.
2017. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%

#1 mindenki olyan jelet használ amilyet akar és ha szivet használ akkor azt és nem tudom hogy ki a fene vagy Te, hogy abnormálisnak nevezel olyan embereket akik használnak szivet meg hasonlókat

Szerintem te vagy az abnormális h_lye

2017. jan. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
És arról meg nem mások tehetnek hogy Te nem kapsz szivet mert nagyon nem is szeretnek mivel az emberek 99%-a használ szivet és ha neked még egyszer sem írtak akkor valahogy meg is értem őket hogy nem nagyon szeretnek csak elviselnek esetleg
2017. jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
Mert az ilyen emberektől amilyen Te is vagy tartunk ott ahol tartunk hogy azt hiszed hogy különb vagy más embereknél vagy akár mindenkinél holott egyáltalán nem és a te fajtádat nevezik erre f_szfej b_ziknak
2017. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Látom nem érted :D az az abronáéis aki szerint ezek fontosak, mivel semmi jelentőségük nincs, csak hamis érzéseket mutatnak ki velük a monitor előtt, ezért sem ismerkedem neten, kamu érzések, kamu szavak, kamu személyiség, dehát aki fél az élettől annak gondolom a kamu élet is elég.
2017. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
65%
Ha én lennék a barátnőd, kiakadnék, ha meglátnám, hogy más csajoknak szívecskét küldözgetsz...
2017. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Ha a barrátnőm lennél nem küldenék szivet még neked sem, mivel felesleges, ahhj annyira elvakultak vagytok, hogy az hihetetlen. Nem veszitek észre, hogy ennek az egésznek semmi értelme? a netes kamu életednek? Szerintem az élő szó ezerszeer jobban fejezi ki, mint egy elcsépelt hangulatjel.
2017. jan. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
én simán. de persze csak ha nagyon jól néz ki, akárkinek nem.
2017. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
40%

Tudom mit jelent!

Persze nem olyan neten mint élőben de ha valaki pl.:távkapcsolatban el azok ha egy hónapban egyszer találkoznak akkor egy hónapban egyszer is mondják ki hogy szeretik egymást..?? Ez hülyeség és attól még hogy valaki írja a neten hogy "szeretlek" és utánna ír egy szivet attól még nem alakít ki egy "kamu életet" a neten

2017. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
istenem, ha távkapcsolat van, akkor meg ott a telefon és ugyanúgy tudja mondani, még az is többet ér, mint egy ramaty szívjel.
2017. jan. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!