Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajozak? Tanuljak? Jajj nekem.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozak? Tanuljak? Jajj nekem.

Figyelt kérdés
Helló mindenki, 16 éves fiú vagyok. Az iskolában rengeteget kell tanulnom, így eddig nem érdekeltek különösebben a lányok. Bár igaz, hogy most a legnehezebb a suli, de csak csak kellene egy szép barátnő. Elolvastam a pua veboldalt, valmint még a projectbudabest vidiket is néztem. Újjabban elolvastam egy testbeszédről szóló könyvet. Eddig háromszor próbálkoztam és egyszer sikerrel jártam de kétszer nem. Tudnátok ajánlani önbizalom növelő könyveket vagy valamilyen jó tipp? Nem vagyok csúny, sőt sportoló vagyok, de mikor ott az igazi helyzet elfelejtem, hogy mit akartam mondani.

2017. jan. 15. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Elolvastam a pua veboldalt, valmint még a projectbudabest vidiket is néztem."


Egy igazi tudományos emberhez van szerencsénk.

2017. jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Tanulj inkább. Te is jobban jársz, meg a világnak is jobb lesz.
2017. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Inteligensember, csajozak, jajj. Már ez sok volt.

Helyesen: intelligens, csajozzak, jaj.


Továbbá: veboldal-->weboldal, újjabban-->újabban, jártam de-->jártam, de, csúny-->csúnya


Illetve ez mi a szájbab.szott qrva élet akart lenni?: " pua veboldalt, valmint még a projectbudabest vidiket is néztem. "

2017. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy értelmes lány sírva menekülne előled. A többihez meg elég egy izmos felsőtest, egy drága telefon vagy pár deci alkohol. Semmi szükség puaveboldalra vagy miarákomra.
2017. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!