Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Telefonszámot elkérni gáz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefonszámot elkérni gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azon gondolkoztam, hogy manapsag, amikor a fiatalok jelentos %-a a facebookon, messengeren meg hasonlokon log van letjogosultsaga telefonszamot elkerni egy lanytol? 21 eves vagyok, de meg sosem kerultem olyan helyzetbe, hogy olyan lannyal hozott volna ossze a sors, hogy ne ismertem volna elozoleg, de most van egy lany akit latasbol ismerek, es nem tudom, hogy egy 17-18 eves lany mit szolna hozza, ha elkernem a telefonszamat. Azert is gondolom, hogy ez igy nem tuti, mert az ismeroseim szinte egyaltalan nem hasznaljak telefonalasra a telefonjukat.


Elore is koszi a valaszokat!



2017. jan. 16. 11:56
 1/4 Csucsu007 ***** válasza:
Szerintem simán! Nyugodtan, szurkolok :)
2017. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne már.Nagyon gáz.Így leírva nem de tőlem már kértek telefonszámot és mivel csönd volt és többen ránk figyeltek elég flegmán egy nemet mondtam.Gáz.
2017. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerinted az jobb, ha kideritem a nevet es bejelolom facebookon ugy, hogy elotte mar tobbszor is lattam? Lehet en eleg regimodi vagyok, de nekem ez fura.. :)

Koszia valaszokat, varom a tobbit!

2017. jan. 16. 19:10
 4/4 anonim ***** válasza:
ez magától a csajtól is függ, meg hogy bejössz-e neki. engem egyszer hívott el egy srác meginni valamit, mikor diákmunkáztam, de a stílusa miatt(beképzelt, tipikus kemény gyerek, cigi, pia a kézben stb) elküldtem a francba... ő hamar feladta :D összesen kb 2x jött oda. teló számot is hasonlóan kezelném, de ha kitartóaz illető, előbb-utóbb engednék neki. ez az én véleményem. van aki rögtön megadja, és van olyan, aki elküld a francba:)
2017. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!