Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdjem? Én most leszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjem? Én most leszek 14 éves, és sajnos kövér vagyok. Láttam egy jó csajt a társkeresőn (18 éves), és 16-24 év között keres párt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy városban vagyunk, de ha találkozunk, akkor anyu és apu nem hiszem hogy örülni fognak neki. És először is hogy fogjak neki?

2017. jan. 16. 18:58
1 2
 1/13 RRR ***** válasza:
54%

Láttam egy jó csajt a társkeresőn (18 éves), és 16-24 év között keres párt.



tanulj meg gyorsan osztódni!!

2017. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
13 évesen mit szeretnél egy 18 éves lánytól.El vagy tévedve.
2017. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Le se szar téged 14 évesen egy 18 éves lány. De még egy 16 se nézne rád...
2017. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Hát próbáld meg. Próba szerencse.
2017. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj csak, nagyon ki fogom pukkasztani a buborékot, de valakinek meg kell tennie, különben nagyon beleéled magad. Esélytelen. 4-5 év korkülönbség rengeteg ilyen korban a lány javára. Még a találkozóig se jutnátok el, mert ő is pontosan tudja hogy nagyon fiatal vagy hozzá. Gondolj bele, ő érettségizik, utána egyetemre megy vagy dolgozni, esetleg elköltözik otthonról, te meg még általános iskolás vagy. Nem ugyanazokat akarjátok egy párkapcsolattól, egy társtól, az élettől. A saját korosztályodban keresgélj inkább. 18L
2017. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass az előzőekre... egy 18 éves, jogilag felnőtt nő (értelmileg érett-e arról ne vitatkozzunk) semmit nem akar egy kvázi kisfiútól. Ha meg igen, akkor ott problémák vannak. Te még nem igazán tudod elvinni randizni, nem tudsz vele elutazni valahova hétvégére ha komolyra fordulnak a dolgok, ha panaszkodik neked akár érettségiről akár diákmunkáról, stb., ahhoz te nem tudsz hozzászólni... egyszerűen nem működne. Meg egyáltalán miről beszélgetnétek? Érted...


Még várj a társkereséssel, elég fiatal vagy. Nem veszítesz semmit ha ezen majd 2-3 év múlva kattogsz. Meg amúgy is, 13-14 évesen társkeresőre regisztráltál? Én időmben ez még nem ment ilyen korán...


20/L

2017. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Sportolj, és 2-4 év múlva vonzó pasivá válhatsz.
2017. jan. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igazából nincs abban igazad hogy 4-5év egy csajnak sok mert ismerek olyat h a csaj 18 a srác meg 14-15éves.

Persze ez nem minden csajnál van így

2017. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Már mst azon kattogsz, hogy apu meg anyu mit szólnak hozzá? Van ám önbizalmad, bakker!
2017. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ez kamu kérdés ugye?

Kb annyira jössz be neki mint neked a nagymama hizlalt tacskója! Randiznal egy tacskóval?


Ha 13 vagy nyomulj pl 12 évesekre. Azok is jó nők ám :ddd


Elég fél év edzés is hogy rád se ismerjenek. Nyárig simán felhozhatod magad átlag fölé ha MEGFELELŐEN edzel.

2017. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!