Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csábítsam el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el?

Figyelt kérdés

Nem fogom rövidre a szót! SZeretek beszélni vagy írni (de hogy ne legyek geny, legalúl van egy rövidebb verzió --> ilyen nyíé jelzi majd)

Rólam annyit, hogy napszemüvegben nagyon királyul nézek ki és mindenki megemliti olyankor, de most nem rólam van szó, nah szuper az 50% olvasottságom most oda, mert másról fogok beszélni :D

Szóval jelenleg 11-es vagyok, még réges régen az őskorban az iskolám uvadában ávnyitókor megláttam egy leányzót, ez még kis poronyt koromban volt, mikor 10-es lettem, ő akkor kezdett az iskolában! Nah már ekkor felfigyeltem rá.


Nos első évben nem tettem semmit, mivel látomásból eléggé népszerűvé vált a fiők körében, azaz kb mindig volt vele valaki, hogy udvarolt neki vagy együtt voltak azt nem tudom, de érted!

Szóval kezdetben a ruházata átlagos volt, aztán átment ilyen aranyosabba szép napok voltak, majd kirivó lett a haját befestette, rossz pillanatok mindenhol vannak, de most meg darkos éééééééérted? Én alapból jobban preferálom az ilyen lányokat, de neki eszméletlen jól áll a fiúk már nem annyira zsonganak körülötte,gondolom 1,5 év után lepergett sokak előtt a varázs, de előttem még nem!

10-es én 11-es vagyok, folyosón nem tudom leszólítani, de utcán meg max a szerencsén múlik az a gond, hogy pont ma gondoltam rá, hogy most menni fog, aztán ott volt a buszmegállóban egyedül, de én meg nem, ott voltak a barátaim busszal jött pár, ő is azzal a busszal ment, ami fura mert nem tudtam, hogy arra lakik.. NAh mindegy volt mellette hely, de én barom nem toltam a tenyerem a haverom képébe, hogy bocs most ismerkedem, hanem hozzájuk ültem le.

Ez nem egy panasz, ez csak kisebb harc volt az akaratommal, mert simán felállhattam volna és odalopózhattam volna (sok a volna), de nem tettem, de ezzel nem ért véget semmi! Én biza odaállok legközelebb, csak ötleteket várnék akár darkosabb lányoktól, hogy nekik mi tetszik?? Jártas vagyok a művészetben, elég sokat rajzolok, minden lánynak bejött eddig akit ismertem, de fura lenne rajzlapokkal elé állni, hogy hello XY vagyok, ezeket rajzoltam, habár kitalálnék valamit, de sajnos túl elvont a gondolkodásom, hablatyolnék és egy leszólításból annyi lenne, hogy kilyukadnék egy olyan témánál, hogy Hitler bizony nácicsillámpóni hibrod volt (azaz olyan témánál, aminek nincs értelme) VAgy a suliban fogjam magam? Áhh nem ott túl sokan vannak és a falnak is van füle, a buszon viszont kamera, ha ott leégek, akkor majd a BKKosok kinevetnek munkaidejükben :D A beszéddel nincs gondom, nagyon nagy dumás vagyok, mindent betudok adni amit kell, laza vagyok mindenkivel kedves és csipkelődő, bevallom szeretek gonoszkodni és ironizálni.



Ez itten az amit keresel ----> EZt csak úgy leírtam, aki rövidet akar olvasni, annak itt van ez: van egy lány, kb 1 évvel fiatalabb, tetszik nekem, ötleteket keresek a csábításra (nem bíztatás kell, mert tököm van, csak megfelelő alkalmam nem volt soha)


2017. jan. 17. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó a stílusod csávókám! Meg a beszélőkéd! Biztos,hogy sikerrel jársz! Legalább vannak még tökös fiúk.👍👍
2017. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is, cs_szett nagy arc vagy! :D Elképesztő személyiség, de tényleg. Nagyon elragadó :D Azzal biztosan nem lesz baj, hogy tudsz-e majd beszélni (ne félj attól, hogy leégsz, és kiröhögnek a BKVsok, nem hinném, hogy sok esély van rá) gondolom a legfőbb probléma, hogy effektíve a közelébe sem kerülsz. Jó lenne a buszon próbálkozni, ha a barátaid látják, hogy éppen hódítasz, tán csak nem ráncigálnak el onnan, vagy láncolnak a mellettük lévő üléshez. Szerintem már az is elég, ha odamész, hogy sokat láttad már a suliban, és megszeretnéd ismerni, vagy sajnálod, hogy nem beszélgettetek ezelőtt, mert szimpatikus, és akkor felhozhatod a rajzos hobbid, mutatsz pár képet, stb. Szerintem ez imponálni fog.
2017. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Áhh köszi 1-es és 2-es, edzésen is mindig mondja a mester, jóban vagyok én mindenkivel mégha 20-30-40 évvel is idősebb simán bevágódok nála, csak hát ott nem akkora téttel játszok, ez a lány olyan, mint a pókernél az all in, megkell nyerni :D

Hát akkor megvan az ötlet, habár elég egyértelmű lehetett volna, csak túl bonyolítottam, rajzolok pár dolgot azokat magammal cipelem,addig míg nem kerülök megint ilyen közel hozzá és akkor lépek majd, megemlítem majd azt is, hogy párat az ő kedvéért rajzoltam és neki adom azt amelyik tetszik neki, köszi mégegyszer! Kellemes és szép estét meg napokat az elkövetkezendő hosszú éveken keresztűl!

2017. jan. 17. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!