Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, túl kövér nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, túl kövér nektek egy lány a lenti adatokkal?

Figyelt kérdés

162 cm vagyok és 70 kiló körül. Mennyire sok ez? Túl kövér?

16/L



2017. jan. 17. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2017. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Még mindig nem a kiló teszi a kövérséget, hanem a zsír.

Hogy miért nincs rendes oktatás tesi órán - azt nem tudom.

2017. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem sok a 70, az én ízlésembe még belefér. :)


Képet kérő kiskukis fiúk 3...2...1...

2017. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Ennyi adat alapján nekem kövér vagy.
2017. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha csak az adatokat nézzük jah köver vagy nekem de közben lehet hogy izmos a combod a hasad stb és az viszi a súlyt
2017. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kapsz majd egy rakás elkeseredett privát üzenetet, hogy nyugi, nem olyan vészes az és nem szeretnél-e beszélgetni...

Lehet, hogy elfogadod és jobban érzed magad tőlük...

De a végítéletet mindig a tükör mondja ki. Nézz bele. Mit gondolsz?

Persze voltak, vannak és lesznek is olyanok akiknek bejössz, de a kérdés az, hogy te járnál-e olyannal akivel senki más nem, és aki itt keres párt mert máshol nem tud?

Csak gondolj bele. Nem akarok neked rosszat, mert abszolút nem ismerlek és semmi előnyöm nem származna belőle. A saját érdekedben mondom, én is lány vagyok és ilyen arányaim voltak kb mikor elkezdtem fogyózni (leadtam valamennyit de még sok van hátra)

És a végére egy kérdés amit én írtam ki mikor még több plussz volt rajtam pusztán kíváncsiságból:


http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskeres..

2017. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Kérhetek képet? ~ Egy kiskukis kisfiú


Egyébként nem, egyáltalán nem kövér! :)

2017. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
így elképzelésre igen de ahelyett h hülye adatokat írsz oldalról lefotózni magad nem lenne egyszerűbb?
2017. jan. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy megkérdezni azt, aki melletted van ez bízol benne.
2017. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok fiú, de szerintem ehhez a magassághoz ez a súly már túl sok. Én 177cm vagyok és 73kg és nem vagyok nádszál vékony, akkor te vajon milyen lehetsz? 17/L
2017. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!