Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik, szerelmes is vagyok belé és Ő is adott jeleket, hogy tetszek neki. Látomásból ismerjük egymást. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tehát adott jeleket amik a visszajelzések alapján olyanok voltak, hogy tetszek neki. Felkeltette az érdeklődésemet annyira, hogy beleszerettem. Ma akartam odamenni hozzá, amikor egy barátom figyelmeztetett, hogy hallott róla pletykákat (és ha Ő mondja akkor annak van alapja). Ezek a pletykák olyanok voltak, hogy pl.: 20000 Ft-ért megcsókolt egy srácot nem régen vagy pl meztelen képeket küldött egy másik barátnőjével együtt. Nagyon szeretem és Ő is adta/adja a jeleket, hogy tetszek neki és összeakarok jönni vele de ez a tény amit a haverom mondott, visszatart. Mit tegyek? :(

2017. jan. 18. 19:05
 1/4 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, a lány 16, egy évvel alattam van.
2017. jan. 18. 19:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Látomásból ismeritek egymast? XD Latom milyen jo a szóhasználatod 17 évesen XD


Jo, oké, amúgy ertem a lényeget.


Hat nem is tudom. A csaj eleg kozonsegesnek tűnik a leírtak alapján :/ na manapság ilyen ribizlipalantakbol lesznek a tiniqurvák.


Bár az is fontos tényező, hogy RÉGEN voltak ezek a dolgok. Tehát a lany mar simán megváltozott.


Próbálj beszelni vele, meg több infót kideríteni róla (arról, h meg mindig közönségeskedik, vagy mar megjavult), aztán az alapján majd látni fogod a teljes kepet róla es majd eldontod, hogy biztos akarsz-e vele járni.

2017. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Tehát, az én véleményem az lenne, hogy ha már változott, és a tudomásod is megvan erről, akkor csak nyugodtan tied a pálya. Az embert nem a múltja alapján lehet/kell megítélni és amúgy is ha igazán szereted a lányt, akkor ezt eltudod felejteni, DE CSAK AKKOR, HA MÁR MEGVÁLTOZOTT. Bánhatja a múltat a lány is, de ami elmúlt elmúlt, ezen már nem tud változtatni, biztos eszébe jut néhanap, hogy jajj nem kellett volna, ki fog így szeretni?... Az én javaslatom, hogy ismerd ki rendesen akármennyire vágysz rá, ne nyomulj!

15/F

2017. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat :D a szóhasználatról meg annyit h olyan fáradt vagyok hogy örülök h helyesen le tudtam írni a kérdést;)
2017. jan. 18. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!