Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor kedvel vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor kedvel vagy csak ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy 16 éves lány. Amúgy az igazi sggarcnak néz ki, de azért milyen mert ilyenek a barátai, tud normális is lenni. Észrevettem hogy ritkán járok arra de mégis mindig engem néz, aztán beszéltem vele, tök ari meg minden csak a barátai előtt tetteti a nagymenőt. Suliba olyan helyre jár ahol leginkább fiúk vannak(infós suli) én meg már elballagtam. Kb van 20 barátja, abból 11-12 fiú barát. Aztaan nem értem. Próbálja magára felíhvni a figyelmem még facebookon is. Azonban mikor beszélgetnék vele mindig mintha egy falat állítana

2017. jan. 19. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Tojdd le! Igazi vadparaszt! Nem érdemes vele foglalkozni...


Inkább keress valami normális, kedves csajt :)

2017. jan. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!