Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, okkal frusztrál, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, okkal frusztrál, hogy egy senki vagyok? 19/F

Figyelt kérdés
Nem sok önbizalmam van amit nagyban annak tudok be, hogy nem lettem semmiben jó: nem vagyok profi sportoló vagy kiemelkedő semmiben sem hobbijaim nyilván vannak azért, egyetemre járok, nem vagyok gazdag sem (átlagon talán picivel felüli anyagilag, de semmi extra) kinézetre magas vagyok, helyesnek tartanak de nem hiszem, hogy az vagyok mert akkor 18 év alat már lettem volna szerelmes. Lányok ti összejönétek egy ilyen semmilyen sraccal is vagy csak olyannal aki az én ellentétem?

2017. jan. 20. 19:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

jó a logikád, ha 18 év alatt szerelmes leszel akkor helyes vagy? :D

Alapvető hibáid vannak a világgal kapcsolatos nézeteiddel :D szerintem lekéne tojnod ezeket és csak úgy odamenni, rágörcsölsz az egészre és ez látszik rajtad és ennyi, a lányoknak a magabiztosság és a duma kell, nem pedig a pénztárcád meg a mit tudom én mid, hobbid, az a lényeg, hogy amíg veled van, addig elszórakoztasd, ez már szinte kötelességed és nem muszáj csak magadról beszélni, konrétan bármiről lehet beszélni, ezért sem értem azokat akik azt írják, hogy nincs téma, az ilyenek össze sem illenek.

2017. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon negatív vagy, épp ez az, ami taszítja a nőket. Legyen önbizalmad, és mosolyogj, ez hidd el, hogy változtatni fog az összképen.
2017. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%

Olyan, amilyen a te ellentéted: IGEN!


Hogy én hogy utálom már az ilyen RINYAGÉPEKET...........??????!


[link]

2017. jan. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Igen mert úgy gondolom, hogy aki valóban jól néz ki annak mindenképpen akad barátnő ennyi idő alatt.

Tudom, hogy negatív vagyok mint most is de mikor kezdek kicsit pozitív lenni mindig meglátok valakit, hogy na ez is annyi idős mint én és lám mikor vitte vele biztosan szívesebben lennének a lányok, úgyhogy inkább meg sem próbálok udvarolni mert én nem kellenék úgysem...

2017. jan. 20. 20:00
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha helyesnek tartanak, akkor hidd el, hogy az vagy! A szerelem nem attól függ, hanem attól , hogy találsz-e olyan lányt aki hozzád illik. Ne gondold azt, hogy semmilyen vagy, mert az már rossz. Nyiss mások felé, meríts egy kis önbizalmat. Ha jó a dumád meg a humorod, akkor azzal is könnyedén leveszed a lányokat a lábukról;) A pénz meg annyira nem számít, csak max azoknál akik erre mennek. Tegyél azért, hogy ne legyél senki! .Hidd el, bontakozz ki, legyél felszabadultabb, és menni fog:) 17L
2017. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hat ebbol nem igazan lehet megmondani irhattal volna tobbet, viszont egy onbizalomhinyos fiuval borzaszto nehez lehet!

Amig te nem fogadod el magad, ne varj mastol se semmit!

2017. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) megpróbálok pozitívabb lenni de néha nem megy.

Utolsó válaszoló, írhatok még ha számít, csak emeld ki, hogy mi lenne fontos. Tudom, hogy egy olyannal nagyon rossz lehet mert én is utálom magam sokszor.

2017. jan. 20. 20:25
 8/19 anonim ***** válasza:
12%
Okkal érzed így, szürke vagy és unalmas. Talán találsz majd egy szürke és unalmas lányt magadnak, többre ne számíts.
2017. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szerintem is így lesz, kössz, hogy megerősítettél!
2017. jan. 20. 20:31
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Na kezdjük az elején. Azt mondod senki vagy. Ki tehet erről? Miért nem váltál sportolóvá? Miért nem tanultál meg mondjuk zenélni? Vagy festeni? Erről te tehetsz, ha ilyen téren zavar a senkiség, magad szídd és változtass.


Azt mondod egyetemre jársz, de bőven középosztályba tartozol. Ez király, máris jobb/szerencsésebb vagy, mint kortársaid bő 60-70%-a.


Kinézetre magas vagy, helyesnek tartnaak blabla. Akkor miért nincs barátnőd? Mert TE nem voltál szerelmes? Attól miért lennél senki? Lehet valaki szerelmes volt beléd, de te inkább világfájdalomba voltál valamelyik sarokban a gimiben. Erről megint ki tehet? Hát te.


Drága barátom, te nem senki vagy, csak depressziós, aki belesülyedt a maga által vájt kátrányos gödörbe. Dobd fel magad, találj valami hobbit, merj foglalkozni a többi emberrel, és nem leszel "senki". A világfájdalmas, energiavámpírokat SENKI nem szereti.

2017. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!