Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogyusz kérdése:

Mit tegyek? SOS!

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Már 1 éve és 4 hónapja van menzeszem de a mellem nem akar nőni. Osztálytársaimhoz képest hamar jött meg, de nekik rögtön nőtt a mellük. Nekem ez alatt a majdnem másfél év alatt szinte semmi. A családban nem a kis mell a jellemző. Nem piszkálnak vele (még), de engem rettentően zavar. Gáznak érzem. Tudom hogy a nagy többség azt mondaná hogy ne foglalkozzak vele. Én eddig elfogadtam, de sajnos csak eddig ment. Kérlek segítsetek. A válaszaitokat előre is köszönöm.

2017. jan. 20. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Mell nélkül is megdugnálak, ha ez vígasztal.
2017. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon nincs megoldás erre. Talán az lehetne ha hormon tablettákat ezernél de azt ebben a korban nem adják ki.
2017. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

A genetikán nem tudunk változtatni. Amúgy volt olyan nőm, akinek 30 éves létére semmi melle nem volt, de szó szerint lapos volt, mégis 2 évig voltunk együtt.

Amúgy meg simán lehet, hogy egy év múlva már büszke C kosár leszel.

2017. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Hidd el, addig jó, amíg pici!

Nekem B-C kosár közötti és nem szeretem, hogy ekkora :D

17L

2017. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Stark2000 ***** válasza:
68%
Haverom 14 éves, sokkal erősebb az arcszőrzete mint nekem, pedig 17 éves vagyok. Hidd el, ez is csak genetika. Én szerinted mennyire szeretek csupaszon mászkálni sokszor? :X A mell méret pedig egyáltalán nem számít, ettől függetlenül lehetsz valakinek gyönyörű.
2017. jan. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönök minden választ. Mindegyikőtök válasza segített. :)
2017. jan. 21. 11:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem se volt ennyi idősen semekkora:) most 19 vagyok és mostanra már van :)
2017. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!