Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy srac, es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srac, es ezt meg is mondtam neki, ezek utan mit legyen?

Figyelt kérdés
Megirtam egy sracnak hogy tetszik nekem, es azt irta erre vissza hogy elegge meglepte a dolog, es hogy orul hogy elmondtam neki, ezek utan mi legyen, hogyan tovabb? Nem tudom mit mondjak vagy csinaljak mert arrol egy szot sem irt hogy mondjuk "te is tetszel nekem" de azt se irta hogy "nem tetszel boccs". Ezzel kapcsolatban semmit nem irt. Mi legyen? Előre köszönöm a válaszokat. :)

#tetszés #tetszik #elmondtam neki #megkoszonte hogy elmondtam #nem mondott errol semmit #remelem mondd majd valami konkretumot
2017. jan. 21. 10:26
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsanat felre irtam:)

*mi legyen?

2017. jan. 21. 10:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg, hogy kölcsönös-e a szimpátia? Hogy tudnátok-e ismerkedni, v inkább felejtsd el? Gondolom most csak lógsz a levegőben, mert semmi sem történt.
2017. jan. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezz rá nyiltan, hogy ő érdeklődik-e irántad.
2017. jan. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak logok.. hat ismerkedni nagyon nem kene mert tobb mint 5 eve ismerjuk egymast es nagyon joba vagyunk, es mivel ismerem csak ezert mert elmondani neki a dolgot. Viszont ez egy jo otlet:) koszonom szepen a valaszt #2:)
2017. jan. 21. 11:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet. Neked is koszonom #3:)
2017. jan. 21. 11:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kérdezel rá, soha nem tudod meg hogy mit gondol a gyerek. Cselekedj lányom!
2017. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Cselekszem! Mar rajta vagyok az ugyon:) szurkoljatok, es azert meg varom a valaszokat, tapatszalatokat:)
2017. jan. 21. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!