Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak a csajra?

Figyelt kérdés
Pár hete bejelölt egy lány, akit nem ismertem, viszont rengeteg közös ismerősünk van, meg egy vársoba járunk suliba.. én visszaigazoltam, most ma láttam hogy felrakott egy képet, azon nagyon jól nézett ki, gondoltam megnézem a többi képét is, mert már nem emlékeztem, hogy milyen is volt.. aztán ha már így benne voltam, megnéztem az instagramját, bekövettem, most meg láttam, hogy 4 képemet is belájkolta.. ráírjak? :D

2017. jan. 21. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Írjál rá, csak nem értem miért akarsz ráírni....
2017. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
ne! csak 4 képedet lájkolta.. az kevés!
2017. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
szerintem simán ráírhatsz:)
2017. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aztaaaa már 4 képet is lájkolt?? Írjál rá tuti befutó vagy!!!
2017. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Ne mondj semmit, csak küldj neki a farkadról egy képet, és várd hogy belájkolja.
2017. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kerlek, alkoholos filccel...
2017. jan. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyere le jóisten....

Ha akarsz valamit,írj rá,ne tőlünk kérdezgesd már...

2017. jan. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!