Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy bunkó paraszt....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy bunkó paraszt. Hogy ábránduljak ki belőle?

Figyelt kérdés

A srác tipikus "swag" srác, azaz szűk (nagyon szűk) farmer, rapsapka , cigi , pia.. a srác 17 éves.

Kihasználja a lányokat, egyiknek az irja hogy elete szerelme, aztan a masik csajnak is , meg minden, mindezt egyszerre.. valami tipp?



2017. jan. 21. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el amilyen gyorsan csak tudod mert nem éri meg nem biztos hogy bízhatsz benne ha esetleg össze jönnétek de ez csak az én véleményem.. Nem kellenek a divat fiúk mindenkinek :)
2017. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Miért tetszik,hogyha olyan a stílusa ami neked igazából nem imponál... Ezt nem értem...
2017. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen "kapcsolatában" állsz vele. Osztálytárs vagy csak simán látod valahol de egy szót se szóltál még hozzá. Nos akármelyik helyzetben vagy is lesz@rni ugyse fogod tudni. Törődj bele hogy ott van. Amit tanácsolok ismerkedj másokkal, beszélgess más fiúkkal (akár osztálytárs) stb. és hidd el egy idő után látni fogod hogy ott van de nem fog érdekelni :)
2017. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tirael válasza:
100%

ismerd meg a lelkét és ha tényleg NEM* tetszik akkor szerintem Ki is fogsz ábrándulni.


Alaposan +kell a másikat ismerni. (legalábbis általában/normálisan)

2017. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tirael válasza:
75%

a másik lehetőség h Kihasználtatod Magad Vele És akkor Garantált a Siker Béjbe.


:) valamék csak segít majd neked. (sztm.)

2017. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kiábrándító bubajjal. Varazspalca es -ero szukseges hozza. Nem tudom, h a szerelmi eleteden mit segit, de a tested felbeszi a mogotted levo targyak szinet. Amugy, tudom milyen szar erzes, velem ugy bolt h mar evek ota ismertem a fiut, volt amikor volt esely ra h osszejojjunk, de nem lett belole semmi, meg nem is talalkoztunk sokszor. Tavaly mar nagyabbol kiszerettem belole, nemreg meg meglattam es huhaa.... Borzalmas lett, most meg mivel uj suliba jar tobbszor is talalkozunk es megis... Izgulok h jol nezzek ki, dogos legyek meg minden... Regebben nagyon sokat vagytam ra h tobbet talalkozzunk, meg elore megterveztem h milyen jo lesz ha majd sulit valt, meg talan az enyembe jon meg minden, most keg elkuldenem a budos p****ba, es megis imponalni akarok neki. Es elvileg feminista vagyok....
2017. jan. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ :)


#2 azért tetszik, mert amikor még irogattunk még régeben, akkor nem tudtam, és nem mutatta hogy ilyen.. és igy tetszett meg. aztán rájottem hogy milyen igazábol, de már késo volt :/ :)

2017. jan. 24. 17:43
 8/9 anonim ***** válasza:
De jót röhögtem ezen a kérdésen. Mi újság a bunkó paraszttal?
2018. febr. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat , ment a zöld kéz:)


Utolsónak meg annyi, hogy már nagyon régen nem voltam fennt itt, és egy pillanatra el kellett gondolkoznom, hogy ki is volt ez a bunkó paraszt :D

2018. márc. 17. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!