Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok? 17 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kövér vagyok? 17 éves vagyok 160 cm és 67kg. Mennyire jön be ez így a fiúknál vagy épp mennyire nem jön be?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Valakinek bejön.
2017. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok,szerintem eggyáltalán nem vagy kövér.
2017. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy nagyon kövér, csak eléggé telt, ez az alak formájától függ, meg a külső nem minden, a belső és a külső kölcsönhatása a fontos.
2017. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is 17 vagyok, 162 centi és 66 kiló, viszont egyáltalán nem tartom magam kövérnek, csak teltnek (ennek ellenére szeretnék fogyni).

Nekem mondjuk szerencsém van, mivel jól oszlik el rajtam a felesleg, és így a nálam könnyebb lányoknál is vékonyabbnak tűnök, meg mellette sportolok is, így ez a tömeg nem csak a zsírból, hanem az izomból is áll.

Amúgy meg ne az érdekeljen, hogy kinek fogsz így tetszeni, meg kinek nem, a lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrödben. Ha nem vagy a súlyoddal megelégedve kezdj el sportolni, egyél egészségesebben, és hidd el, szépen le fogsz fogyni. :)

2017. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen igazad van a lenyeg hogy jol erezzuk magunkat a borunkben. Az etkezesemmel nincs gond mert csak termeszetes tapanyagu eteleket eszek
2017. jan. 21. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek az ilyen lányok, szerintem tök normális a testsúlyod és a magasságod, az első barátnőm hasonló volt.:) 15/F
2017. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 165 cm vagyok és 47 kg.Nem tűnök olyan nagyon vékonynak,szóval nem kg alapján lehet ezt eldönteni.17/l
2017. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!