Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok ilyen személyeket?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ilyen személyeket?

Figyelt kérdés

Azért itt tettem fel ezt a kérdést, mert remélem, hogy itt hamar kaphatok válaszokat! Hol találok olyan lányokat és srácokat, akik a Lévay József Református Gimnáziumba járnak? Ezen az oldalon vannak ilyen személyek?

Jövőre nagy valószínűséggel oda fogok járni, mert a nyáron fogunk Miskolcra költözni és meg szeretnék ismerni pár olyan lányt és srácot, akik oda járnak, de csupán azért, hogy ne legyen tökre idegen a suli és a többiek. Egyszer már sulit kellett váltanom, az 9. második félévében történt. Akkor nagyon nem fogadtak be a többiek, pedig próbáltam nyitni feléjük! 16/f



2017. jan. 21. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem oda jártam, de rengeteg ismerősöm, barátom van abból a suliból. Jó iskola, nem kell félned :)
2017. jan. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem olyan ismerőseim vannak, akik már nem járnak oda. Voltam párszor bent, akkor tökre szimpi volt a suli, de nem ott tanultam. A haverok is közvetlenek voltak ott mindenkivel, velem is azok voltak mások ott. Szóval jó kis közösség lehet ott. Szerintem Miskolc egyik legjobb gimije. Ha jól tudom, minden év végén szoktak vizsgák lenni, de egyáltalán nem biztos ez!

Ha van kérdésed, bátran írj!☺ 20, f

2017. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!